Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Є в Рівненській області чудове поліське місто, яке розкинуло свої кордони на березі річки Замчисько. Приїжджаючи сюди, хочеться ходити по його затишними вуличками, прогулюватися по річковій набережній, вдихати аромат оточуючих смарагдових лісів. Опиняючись в Костополі вперше, здається, ніби ти вдома. Тут комфортно і затишно, привітні жителі завжди підкажуть як знайти дорогу до музею або де посидіти за чашкою кави.

Чудовий Костопіль

Мальовниче місто приваблює відсутністю пафосу і суєти. Тут йде розмірене життя.

Назване було в честь Констанції, доньки графа Л. Ворцеля. Завдяки йому в невеликому селі було засноване чудове місто Костопіль. Як і в будь-якому куточку Рівненській області, тут дихається легко.

Можна пройтися вузькими лісовими стежками, занурившись в свої думки. А потім відвідати цікаві місця міста, яких тут більш ніж достатньо.

У сусідньому селі, трохи більше 10км від міста, є унікальний пам'ятник природи – заповідник «Базальтові стовпи». При одному погляді на ці могутні творіння природи захоплює дух.

Захоплюючі пам'ятки Костополя

Приїжджаючи в новий і незнайомий населений пункт, ми намагаємося познайомитися з його життям. Для цього відвідуємо найвидатніші місця і пам'ятники.

Перше, що приверне вашу увагу в цьому чудовому місті – це краєзнавчий музей 1976 року. Експозиції музею розкажуть багато цікавого про природу, історію та етнографії міста. Особливий інтерес викликає відтворена до дрібниць поліська хата. А як цікаво прогулятися по території музею лісу 2011 року. В експозиціях музею представлена інформація про лісгоспах. Є опудала тварин і птахів.Дивовижної краси лабіринти, ставки, дитячі майданчики віднесуть вас в справжній казковий лісовий світ. Яскравою пам'яткою Костополя є старовинна дерев'яна церква Олександра Невського. Цей зразок волинської монументальної архітектури був зведений в 1893 році. Крім цього, в місті встановлено пам'ятник Т.Г. Шевченко в 1995 році.

 

Історія міста Костопіль

Ще давно ця територія була відома як маленьке селище Остальці. У той час володіли цією землею князі Заславські. Король С. Август дав право на заснування міста на місці селища графу Л. Ворцель в 1783 році. Названий новий град був в честь гаряче улюбленої дочки графа – Констанції.

Так і почалася насичена історія Костополя. Після появи переселенців, тут активно почали розвиватися промисловість і торгівля. Активне життя в невеликому, але затишному місті почалося з будівництвом залізниці в XIX столітті.

14.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали