Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

##Код введено невірно
Введіть символи з картинки
ПНВТСРЧТПТСБНД
25262728293001020304050607080910111213141516171819202122232425262728292930310102030405

Бувають моменти, коли віра допомагає людям долати труднощі, пройти випробування. Є в Рівненській області невелике село, де завжди дуже людно. І називається воно Онишківці. Воно не виділяється особливими архітектурними будівлями. Це місце, куди люди їдуть просити зцілення. Сюди щодня приїжджають сотні паломників, щоб зануритися в святе джерело, яке зцілює душу і тіло.

Онишківці – місце сили

Слава про невеликому селі розійшлася далеко за межі України.

Тут прекрасно все: мальовничі пейзажі безкрайніх полів, чисте повітря, густа і насичена зелень навколишніх лісів. Гостинні жителі завжди раді паломникам, які приїжджають в це святе місце. Адже протягом багатьох років православні віруючі приїжджають сюди просити зцілення.

Саме в Онишківцях знаходиться джерело Св. Анни. Купання в святих водах допомагає від безпліддя та інших хвороб. Віруючі отримують божу благодать і душевний спокій. І навіть температура води в купальні не зупиняє людей, які вірять в чудодійну силу джерела.

Унікальна пам'ятка Онишківці

Якими б дивними були архітектурні та культурні пам'ятки, скільки б цікавих подій не розповідали історичні музеї, ніщо не зрівнятися з таким природним багатством, як цілюще джерело Св. Анни XVII століття.

Неодноразово руйнувалися храми, які зводилися на цьому місці, однак у нас і сьогодні є можливість відвідати цю пам'ятку Онишківці. Купальня знаходиться на території скиту Свято-Миколаївського жіночого монастиря 2000 року. Також над джерелом піднімається каплиця Св. Праведної Анни.На жаль, в 1914 році благодатний ікона Божої Матері зникла, коли австрійськими вояками була в черговий раз розібрана церква на цій землі. Басейн з цілющою водою загальний, а також є окремі відгороджені кабінки. Приходячи в це священне місце, варто пам'ятати про прості правила, щоб не ганьбити святиню.

 

Віхами історії села Онишківці

Ще в XV на території села виникло невелике поселення лісорубів, яке заснував Онисько. Від його імені і назвали селище. Тоді на території була побудована Троїцька церква, яка неодноразово страждала від спалення і руйнувань. Історія Онишківців пов'язана з появою джерела в цих краях.

Як свідчить легенда, на тому місці, де з'явилося джерело, було явище ікони Св. Праведної Анни. І скільки її не витримували до церкви, вона знову опинялася на тому місці. І вирішили жителі побудувати на тому місці каплицю, де через час, забила з надр землі джерело, які має цілющу силу. Кілька разів каплицю спалювали і руйнували, закопували джерело. І в 1980 році його знову розкопали, звели церкву, а вже в 2000 році благословили відкриття скиту.

Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали