Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Подорожуючи, ми пізнаємо не тільки світ, а й себе. Адже тільки відвернувшись від буденності і постійних думок ми можемо зрозуміти і розібратися в собі. Відмінним містом, для захоплюючого і цікавого відпочинку є Луцьк. Відвідавши його один раз, ви обов'язково захочете повернутися сюди знову!

Луцьк занурить вас в стародавні часи!

Одне з найдавніших міст Західної України, яке зберігає в собі багато таємниць і легенд, від якого віє загадковістю і величчю.

Все це Луцьк, який знаходиться у Волинській області. Це дуже багатолике і різноманітне місто, в якому кожен зможе знайти те, що йому до душі. Зелень дерев переходить в яскраве блакитне небо, яке тут здається ще більш глибоким.

Колоритні вулиці, затишні кафе, гостинні жителі і старовинні архітектурні пам'ятники створюють чарівний образ, який залишиться в пам'яті назавжди.

Вас неодмінно здивують пам'ятки Луцька

Безумовно, відомий навіть за межами України, Замок Любарта, є найголовнішою і унікальною пам'яткою Луцька. Це візитна картка міста, його символ.

Споруджений замок був в 1340-1385 роках, але вважається що частина його була ще за часів правління Рюриковичів.

Замковий комплекс, який включає в себе кілька веж, оточених стінами. На території розташовано багато старовинних будівель, єпископський будинок.

Також відкриті музеї: дзвонів, древньої книги і живопису. Місто славиться і своїми сакральними пам'ятками архітектури. Однією з найцінніших католицьких святинь Волині є костел Св. Петра і Павла 1616-1640 років. Поруч з костелом стоїть і старовинна дзвіниця 16 століття, а під самою будівлею знаходяться найдавніші підземелля. Представником неоготичного стилю в місті є Лютеранська кірха 1905-1907 років, яка заворожує своєю незвичайною красою.

 

У місті знаходиться музей волинської ікони, в якому зберігається унікальний експонат – ікона Холмської Божої Матері. У міському зоопарку ви можете залишитися наодинці з природою і навіть поспілкуватися з тваринами. І це далеко не всі музеї і замки, храми і костели, які повідають вам найдавнішу історію цього неповторного міста.

Історія стародавнього Луцька

Стародавнє місто, точне походження якого так і невідомо, зате існує безліч припущень. І точна дата виникнення міста теж невідома, але перша письмова згадки в історії Луцька датуються 1085 роком, де вказано, що це був уже укріплене місто.У 1150 році місто стало центром князівства. З 1324 року був пiд керуванням Любарта і почав розвивати свій потенціал і став більш значущий, ніж Володимир. У 1432 році було отримано магдебурзьке право, а з 1795 року входив до складу Російської імперії. На сьогоднішній день це цікавий для туристів місто, з величезною кількістю історичних пам'яток архітектури. Приїхавши сюди у вас буде можливість відчути всі його особливу атмосферу. 

 

 

19.02.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали