Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Подорожуючи, ми пізнаємо не тільки світ, а й себе. Адже тільки відвернувшись від буденності і постійних думок ми можемо зрозуміти і розібратися в собі. Відмінним містом, для захоплюючого і цікавого відпочинку є Луцьк. Відвідавши його один раз, ви обов'язково захочете повернутися сюди знову!

Луцьк занурить вас в стародавні часи!

Одне з найдавніших міст Західної України, яке зберігає в собі багато таємниць і легенд, від якого віє загадковістю і величчю.

Все це Луцьк, який знаходиться у Волинській області. Це дуже багатолике і різноманітне місто, в якому кожен зможе знайти те, що йому до душі. Зелень дерев переходить в яскраве блакитне небо, яке тут здається ще більш глибоким.

Колоритні вулиці, затишні кафе, гостинні жителі і старовинні архітектурні пам'ятники створюють чарівний образ, який залишиться в пам'яті назавжди.

Вас неодмінно здивують пам'ятки Луцька

Безумовно, відомий навіть за межами України, Замок Любарта, є найголовнішою і унікальною пам'яткою Луцька. Це візитна картка міста, його символ.

Споруджений замок був в 1340-1385 роках, але вважається що частина його була ще за часів правління Рюриковичів.

Замковий комплекс, який включає в себе кілька веж, оточених стінами. На території розташовано багато старовинних будівель, єпископський будинок.

Також відкриті музеї: дзвонів, древньої книги і живопису. Місто славиться і своїми сакральними пам'ятками архітектури. Однією з найцінніших католицьких святинь Волині є костел Св. Петра і Павла 1616-1640 років. Поруч з костелом стоїть і старовинна дзвіниця 16 століття, а під самою будівлею знаходяться найдавніші підземелля. Представником неоготичного стилю в місті є Лютеранська кірха 1905-1907 років, яка заворожує своєю незвичайною красою.

 

У місті знаходиться музей волинської ікони, в якому зберігається унікальний експонат – ікона Холмської Божої Матері. У міському зоопарку ви можете залишитися наодинці з природою і навіть поспілкуватися з тваринами. І це далеко не всі музеї і замки, храми і костели, які повідають вам найдавнішу історію цього неповторного міста.

Історія стародавнього Луцька

Стародавнє місто, точне походження якого так і невідомо, зате існує безліч припущень. І точна дата виникнення міста теж невідома, але перша письмова згадки в історії Луцька датуються 1085 роком, де вказано, що це був уже укріплене місто.У 1150 році місто стало центром князівства. З 1324 року був пiд керуванням Любарта і почав розвивати свій потенціал і став більш значущий, ніж Володимир. У 1432 році було отримано магдебурзьке право, а з 1795 року входив до складу Російської імперії. На сьогоднішній день це цікавий для туристів місто, з величезною кількістю історичних пам'яток архітектури. Приїхавши сюди у вас буде можливість відчути всі його особливу атмосферу. 

 

 

19.02.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали