Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Щоденні обов'язки часто призводять нас в творчу і моральну кризу. Для того, щоб цього уникнути, варто змінити звичну обстановку і зануритися в загадковий світ чогось нового, відправитися в цікаве і багатолике місто, в якому ви повернете собі радість і натхнення. Пакуйте валізи і збирайтеся в Рівне!

Бурштинове місто Рівне

Місто Рівне не дарма славиться бурштином, адже він дуже на нього схожий! Такий же загадковий, красивий і різноманітний, в якому прихована багатовікова історія, повна таємниць і легенд.

У цьому місті гармонійно поєднуються старовинні архітектурні будівлі та сучасні споруди, перегукуються різні культури і стилі різних історичних періодів.

Приїхавши сюди ви подаруєте собі справжнє свято, отримаєте величезний сплеск позитивних емоцій і познайомитеся з унікальними пам'ятками архітектури.

Пам'ятки Рівне надихають

Кожен куточок цього міста просочений історією, складається враження, ніби старовинні споруди зберігають таємниці колишніх власників донині.

Прекрасні краєвиди міста надають особливого шарму і не залишають байдужими навіть найбільших скептиків. Найдавнішою пам'яткою Рівне є Успенська церква 1756 року.

Неоготичний стиль колишнього костелу Св. Антоніо 1868-1900 років вражає своєю красою. На сьогоднішній день в будівлі розташовується Будинок органної музики.

Перлиною міста можна вважати Лебедине озеро, яке нагадує нам про те, що існувала тут колись садиби князів Любомирських. Обов'язково відвідайте музей бурштину, а також музей Першокниги, в якій зберігається копія Пересопницького Євангеліє.Відомий всім міський зоопарк вражає різноманітністю флори і фауни. Ну і неможливо не згадати про романтичному і відомому багатьом тунелі любові в селищі Клевань, недалеко від міста.

Таємнича історія Рівне

Історія міста Рівне дуже насичена і цікава. Вперше згадується в 1282 році і пов'язане з битвою між польськими та литовськими військами. Дружина князя Невицького Марія 1479 року будує дерев'яний замок. Протягом тривалого часу місто належало різним династій князів. З 1723 року територія відійшла до володіння династії Любомирських. З 1921 по 1939 року м знаходився в складі Польщі.

 

Вам обов'язково варто приїхати сюди і насолодитися чудовим відпочинком, який тут гарантований.

14.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали