Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Уявіть собі чисту гладь кристальних озер, яка відображає в собі яскраво-помаранчевий захід, чисте повітря і шелест дерев. Така краса може відкритися вам тільки в одному з найчудовіших місць України – в селищі Шацьк!

Шацьк – райський куточок!

А ви мріяли про будиночок біля озера, щоб прокинутися вранці, вийти на свіже повітря і насолодитися неймовірним краєвидом? Цю мрію можна легко втілить, якщо відвідати селище Шацьк, яке з усіх боків оточене найчистішими озерами.

Це селище є центром однойменного національного природного парку, який входить в список заповідників ЮНЕСКО.

І у вас є можливість відвідати це унікальне місце і отримати неймовірний заряд енергії та позитивних емоцій! 

Пам'ятки селища Шацьк вас підкорять!

Приїхавши сюди ви закохаєтесь не тільки в прекрасні пейзажі, унікальну флору і фауну Полісся, а й в традиційну волинську кухню і чудову гостинність місцевих жителів.

Головними визначними пам'ятками Шацька, безумовно, є множинні озера і однойменний парк, які ваблять туристів не тільки з України. Недалеко від селища розташувалося найбільше озеро в Україні – Світязь. А острів, що знаходиться в озері, таїть в собі легенду про затоплений замок! «Блакитні очі Волині» – саме так прозвали озера за їх кришталеву чистоту. Загальна площа озер займає більш 70кв.км. Крім природного заповідника ви можете відвідати музей фауни, який був створений в 1987 році. Тут представлені різноманітні експонати тварин і птахів, що мешкають на території нашої країни і ті, які занесені до Червоної Книги.

 

Тут представлені різноманітні експонати тварин і птахів, що мешкають на території нашої країни і ті, які занесені до Червоної Книги. Церква Різдва Богородиці є культова споруда в стилі класицизму з елементами бароко, яка була побудована в 1830-1839 роках. Відпочинок в цьому чудовому місці не залишить вас байдужими!

Трохи історії Шацька

Відомо це місце з давніх часів. Перші письмові згадки в історії Шацька датуються 1410 роком. У 1768 році територія відійшла у володіння графа Браницького. У складі Російської імперії знаходився з 1795 року.

 

У 1915 році територія була захоплена австрійськими військами, а з 1920 по 1939 року був у складі Польщі. Національний парк був заснований в 1983 році.

19.02.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали