Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Шацький національний природний парк

Україна, Волинь, Волинська , Шацьк

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Майже 49 тисяч гектар первозданної природи... Маса задоволення і насолоди багатством матінки-землі! Все це – Шацький національний парк, який входить в список біосферних заповідників ЮНЕСКО. І знаходиться це диво у Волинській області, на кордоні з Польщею і Білоруссю. Це справжній Едем для цінителів природного світового багатства. Флора і фауна тутешніх місць вражає.

Заснований заповідник був ще в 1983 році для охорони унікальної озерної групи Європи – Шацькі озера. Їх налічується більше 30! А їх площа сягає 70 кв.км. Справжніми гігантами серед такої кількості вважається озеро Світязь. Воно ж є і візитною карткою заповідника. Так само до найбільших водоймою варто віднести Кримне, Люцимер і Пулемецьке.

Тут створені всі умови для незабутнього відпочинку: піщані пляжі, кришталева водна гладь озер, помірно м'який клімат, неймовірно чисте повітря, наповнене ароматом лісів. А ще – маса різних трав, в тому числі і лікарських, ягід, грибів і риби!

Що ще треба для повного релаксу та задоволення? Це ідеальне місце для відпочинку з друзями, родиною і навіть на самоті. Хіба можна уявити більш чисте повітря, ніж в сосновому бору? А який мальовничий березовий гай? Всі ці скарби знаходяться саме тут. Територія Шацького національного парку включає іхтіологічний, ботанічний і лісової заказники.
 

Територія заповідника складається з основних екосистем: озерна, лісова, болотна і лучна. Флора і фауна тут унікальна. На землях Шацького заповідника росте маса різних рослин, багато з яких зустрічаються на сторінках Червоної книги України. Більше 30 видів рідкісних представників тваринного світу зустрічається тут, не рахуючи звичних для цих земель. На болотах гніздуються їдкі птиці. А тепер уявіть, яка у вас є чудова можливість насолодитися всіма цими багатствами! Рибалки будуть просто в захваті, адже в Шацьких озерах водяться: сазан, щука, сом, короп, окунь судак і інші представники водоплавних.

 

А яке розмаїття тут для лісників: чорниця, журавлина, брусниця і ожина. А вже грибів – хоч греблю гати! І все це – серед мальовничої природи і цілющого повітря. Дуже сприятливо місцевий клімат впливає на весь організм – починаючи від органів дихання і закінчуючи нервовою системою. Тут будь-який стрес або перевтома, як рукою знімає. Туристи з різних куточків не тільки нашої країни, а й ближнього зарубіжжя, вже давно по достоїнству оцінили всі принади Шацького національного заповідника. Це природне багатство, доступне кожному!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали