Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Шацький національний заповідник

Волинь, Волинська , Шацьк

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Майже 49 тисяч гектар первозданної природи... Маса задоволення і насолоди багатством матінки-землі! Все це – Шацький національний парк, який входить в список біосферних заповідників ЮНЕСКО. І знаходиться це диво у Волинській області, на кордоні з Польщею і Білоруссю. Це справжній Едем для цінителів природного світового багатства. Флора і фауна тутешніх місць вражає.

Заснований заповідник був ще в 1983 році для охорони унікальної озерної групи Європи – Шацькі озера. Їх налічується більше 30! А їх площа сягає 70 кв.км. Справжніми гігантами серед такої кількості вважається озеро Світязь. Воно ж є і візитною карткою заповідника. Так само до найбільших водоймою варто віднести Кримне, Люцимер і Пулемецьке.

Тут створені всі умови для незабутнього відпочинку: піщані пляжі, кришталева водна гладь озер, помірно м'який клімат, неймовірно чисте повітря, наповнене ароматом лісів. А ще – маса різних трав, в тому числі і лікарських, ягід, грибів і риби!

Що ще треба для повного релаксу та задоволення? Це ідеальне місце для відпочинку з друзями, родиною і навіть на самоті. Хіба можна уявити більш чисте повітря, ніж в сосновому бору? А який мальовничий березовий гай? Всі ці скарби знаходяться саме тут. Територія Шацького національного парку включає іхтіологічний, ботанічний і лісової заказники.
 

Територія заповідника складається з основних екосистем: озерна, лісова, болотна і лучна. Флора і фауна тут унікальна. На землях Шацького заповідника росте маса різних рослин, багато з яких зустрічаються на сторінках Червоної книги України. Більше 30 видів рідкісних представників тваринного світу зустрічається тут, не рахуючи звичних для цих земель. На болотах гніздуються їдкі птиці. А тепер уявіть, яка у вас є чудова можливість насолодитися всіма цими багатствами! Рибалки будуть просто в захваті, адже в Шацьких озерах водяться: сазан, щука, сом, короп, окунь судак і інші представники водоплавних.

 

А яке розмаїття тут для лісників: чорниця, журавлина, брусниця і ожина. А вже грибів – хоч греблю гати! І все це – серед мальовничої природи і цілющого повітря. Дуже сприятливо місцевий клімат впливає на весь організм – починаючи від органів дихання і закінчуючи нервовою системою. Тут будь-який стрес або перевтома, як рукою знімає. Туристи з різних куточків не тільки нашої країни, а й ближнього зарубіжжя, вже давно по достоїнству оцінили всі принади Шацького національного заповідника. Це природне багатство, доступне кожному!

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали