Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Іматія  - дивовижна область Греції, яка з давніх часів була для жителів країни духовним і культурним центром. Сьогодні туристи можуть подивитися тут на безліч археологічних знахідок та історичних пам'яток, причому все це - на тлі надзвичайно красивих річкових і гірських пейзажів.

Археологічні пам'ятки Іматії

Область здавна була однією з найбільш розвинених у всій Македонії, і була центром науки, архітектури, мистецтва і культурного життя.

Так що зовсім не дивно, що на території сучасної області можна подивитися на безліч унікальних археологічних пам'яток. Давайте розглянемо п'ятірку найбільш примітних з них.

Древня Пелла

Древня Пелла свого часу була столицею всього македонської держави, і одним з найважливіших центрів розвитку грецької культури. Згадки про місто неодноразово зустрічаються в працях таких відомих давньогрецьких діячів, як Агафон, Еврипід, Геродот і інших. Саме в Пеллі народився майбутній завойовник Олександр Македонський.

Древня Нікомідія

Нікомідія - одне з найдавніших міст епохи неоліту, яке датується ще 7 століттям до нашої ери. Парк розташований в 13 кілометрах від Верії.

Тут туристи можуть подивитися на стародавні руїни будинків і храмів, а також різні кам'яні і керамічні статуї.

Школа Аристотеля

Школа Аристотеля, розташована в Міезі - унікальне місце. Саме тут вів свої заняття знаменитий на весь світ давньогрецький філософ, і саме тут він навчав ще юного Олександра Македонського.

Македонські гробниці

Великий курган Македонії, або Македонські гробниці, розташовані на території парку Пелли - це надзвичайно важливі археологічні пам'ятки.

Сюди входять гробниці Калліклеус, Лісонос, Анфеміон і Крісеос, в кожній з яких знайдені різні обладунки та прикраси, настінні малюнки, фрески, кераміка і багато іншого.

Археологічний парк Вергіни

Археологічний парк Вергіни є руїнами старовинного міста, яке в стародавні часи було столицею нома. Тут туристи можуть подивитися на фундаменти стародавніх споруд, гробниці правителів, античний театр.

Особливо цікавий курган Філіпа Другого, батька Олександра Македонського. Тут, під землею, гості можуть відвідати присвячений древньому правителю музей.

Також з визначних місць у регіоні пам'яток можна виділити Акрополь, залишки міської оборонної стіни, святилище Евкліі, храм Геркулеса і некротафій.

На що подивитися в Іматії

Незважаючи на те, що Іматія  не користується у туристів великою популярністю, ті, хто сюди приїжджають, отримують безліч нових враженнь і яскравих спогадів. Гармонійне поєднання різних археологічних пам'яток і навпрочуд гарної природи дозволяє вкрай цікаво провести час.

Ми вже розповіли про стародавні археологічних пам'ятках області, але в Іматії вистачає і інших цікавих природних і історичних місць, які також варто згадати.

Верія

Столиця області, і саме з неї варто починати знайомство з Іматією. Обов'язково побувайте в візантійських музеях і монастирях, погуляйте по затишним місцевим паркам і центральній площі міста.

Також у Верії дуже зручно планувати подальший маршрут подорожі по ному - Верія відрізняється відмінною інфраструктурою і транспортною розв'язкою.

Науса

Місто Науса - один з найкрасивіших і популярних міст у всій області. Науса стала відома завдяки незвичайній природній красі і смачні місцеві вина.

Науса стане ідеальним вибором для спокійного, затишного відпочинку, пішохідних прогулянок, кемпінгу і трекінгу.

Храм Богородиці «Панайя Сумела»

Розташований в маленькому гірському селищі Кастанья, цей храм є одним з найкрасивіших і великих храмів візантійського періоду у всій області.

Гора Верміон

Гора Верміон сама по собі дуже красива, а види звідси - просто приголомшливі. Але крім усього іншого, на її схилах туристів чекають комфортні та сучасні гірськолижні центри.

З кращих варто виділити Сіли, розташований поруч з Верією, а також Пігадья, що поруч з Наусою. Тому в залежності від маршруту подорожі обов'язково відвідайте один з них.

Крім того, в Іматії є кілька красивих природних заповідників, і екскурсії по ним принесуть вам чимало задоволення і приємних вражень.

Подорож по області буде цікаво не тільки завдяки визначним пам'яткам - в Іматії постійно влаштовуються різноманітні театральні вистави та фестивалі, а релігійні свята тут відзначають дуже пишно.

Особливо цікаво відвідати область під час різдвяних свят - їх тут відзначають особливо яскраво і красиво. Але в цей час наплив туристів тут особливо великий, тому про житло і квитки необхідно подбати заздалегідь. Але повірте, воно того варте.

Іматія  стане відмінним вибором для спокійного, неспішного відпочинку, коли немає необхідності кудись поспішати, а можна просто подовгу радіти красивій природі, і насолоджуватися місцевими стравами та цікавими екскурсіями.

10.07.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали