Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Центральна Македонія

Греція

 

 

Тури по Центральній Македонії – подорож в колиску культурної та історичної спадщини Греції!

 

Райський куточок зі смарагдовими долинами, густими лісами, величними гірськими пейзажами і блакитними озерами, серед яких раз у раз зустрічаються унікальні пам'ятки історії. А ще – це та частина Греції, де знаходяться курорти, що відомі на весь світ, священна гора Олімп і монастирі, овіяні загадками і таємничістю. Тому не дивно, що екскурсії по Центральній Македонії сповнені цікавих маршрутів, насичених програм і користуються нереальною популярністю серед туристів. Любите не просто відпочинок, а брати із курорту сповна, щоб і на пляжі повалятися, і по історичних місцях прогулятися? Тоді ми знаємо, що вам припаде до душі! Отже, готуйтеся до того, що вас «накриє» з головою від приголомшливих вражень після чергової відпустки у країні, що славиться олімпійськими богами, природними скарбами і щораз дивує розмаїттям пам’яток. Разом з командою Anga Travel легко пізнати усю планету, а для когось Греція і Македонія – є цілим окремим, але неподільним світом. Наші менеджери допоможуть вам спілотувати у найдивовижніші куточки глобусу. На цю мить віртуальна мандрівка простягається македонською землею.

Що відкриють вам екскурсійні тури по Центральній Македонії?

Хто з нас не чув про Македонію і про царя Олександра Македонського. Але чути – це одне, а от побувати на цій землі, побачити на власні очі ввесь той спадок, що залишився – це зовсім інше. Хіба може турист відмовитися від такого шансу познайомитися з просторами Філіпа II і Олександра Великого? Або опинитися біля самої гори Олімп, резиденції найголовніших богів Стародавньої Греції? Ось тут вже ні! Таким шансом не нехтують, тим більше, що тури по Центральній Македонії в компанії з найкращим гідом вже чекають вас!

Під час такого відпочинку ви відвідаєте справжнісінькі перлини цієї частини Греції:

  • Область Іматія – це коктейль з мальовничих ландшафтів і безцінних археологічних пам'яток. Тут, у невеликому селі були знайдені залишки стародавнього міста, яке на думку археологів і було столицею Древньої Македонії. Не менший інтерес викликають до себе візантійські церкви, храми, а також Візантійський музей.
  • Пелла – це один з наймальовничіших куточків Греції, де вас чекають неймовірні пейзажі, мальовничі водоспади, озера і буйна рослинність. І серед усього цього природного багатства з гірськими хребтами, де взимку вас чекає захопливий гірськолижний курорт, раз у раз зустрічаються церкви, замки, історичні місця і стародавні пам'ятники.
  • Звичайно ж, тур в Центральну Македонію не може бути повноцінним без відвідування півострова Халкідікі. Тепле ласкаве сонце, пишна зелень, Егейське море, розкішні пляжі – це не все, що може порадувати відпочиваючих тут. Не позбавлений цей райський куточок музеїв і археологічних пам'ятників, що не дивно, адже Греція завжди була справжньою скарбницею старожитностей.
  • Пієрія славиться на весь світ не тільки дивовижною природою і відмінним сервісом для туристів, а й горою Олімп, яку оспівували поети і писали на полотнах художники. Крім цього тут є маса інших пам'ятників, серед яких гробниці епохи неоліту.

Але і це лише дещиця того, що може показати допитливому туристу ця частина Греції.

 

Куди ще приведуть екскурсії по Центральній Македонії

Розповідати про Грецію, про її визначні пам'ятки, історичні цінності та природні багатства, не згадавши про Салоніки – просто блюзнірство. А бути тут і не відвідати це місце – пікова точка абсурду. Адже не просто так цьому місту було присвоєно титул культурної столиці Європи. Тут ідеально гармонують музеї і затишні вулички, сучасні бутіки і клуби з пам'ятниками архітектури.

Відвідуючи Салоніки під час відпочинку в Центральної Македонії, обов'язково варто звернути увагу на:

  • площа Аристотеля;
  • музей фотографії;
  • Білу вежу;
  • Район Ано Полі, який є об'єктом культурної спадщини ЮНЕСКО.

 

Та що вже там, звертати увагу треба на все, тому що тут немає навіть куточка або вулички, яка залишить вас байдужим. Власне, як і вся Греція!

02.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали