Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Неа Скіоні - невелике, але дуже гарне рибальське селище, розташоване в Халкідікі, на півострові Кассандра. Завдяки вражаючій природі і вдалому розташуванню Неа Скіоні став улюбленим місцем для відпочинку у безлічі туристів з усієї Європи.

Саме селище досить молоде - воно побудований в 1918 році. На його місці раніше були невеликі рибальські хатини, а поруч розташовувалося стародавнє місто Скіоні, побудоване після Троянської війни.

Як говорить стара легенда, першими жителями в тутешніх місцях були пеллінейці, які прибули з Пелопоннесу на кораблях з троянськими рабами, і вирішили перезимувати в тутешніх місцях. Однак раби спалили всі кораблі, і їм довелося залишитися жити на новому місці.

Саме поселення Неа Скіоні не відрізняється великими розмірами, але дуже мальовниче. Тут є власний порт. Саме селище досить тихе, а постійно проживаючих тут жителів близько тисячі чоловік. Туризм досить добре розвинений, є цілком приємна інфраструктура.

Неа Скіоні - це курортне містечко, що виходить прямо до бірюзових вод Егейського моря. Тутешні природні красоти просто заворожують з першого погляду - прекрасні зелені сосни, фруктові та оливкові сади - тиша і затишок.

Крім природних, є в місті і кілька архітектурних пам'яток, серед яких особливо виділяється церква Діви Марії Фанеромені, побудована в 16 столітті. Вона розташована в двох кілометрах від міста, і знаменита своєю дивовижною нерукотворною іконою Богоматері.

Як свідчить легенда, до місця, де пізніше була побудована церква, по воді припливла ікона Богородиці, намальована на мармуровій плиті.

На жаль, саме зображення за століття практично стерлося, але в храмі можна подивитися на безліч унікальних фресок 16 століття, які дивом збереглися після 1821 року, коли турки спалили в Халкідікі безліч храмів і сіл.

Також в місті на початку серпня святкується свято Гаврос - місцевий рибний фестиваль, присвячений місцевій дрібній рибці, по типу нашої хамси. Протягом трьох днів гості міста можуть поласувати смачним місцевим вином і безліччю рибних страв, і все це - під народну музику, яку виконує місцевий оркестр.

 

Ще одна місцева визначна пам'ятка - гарячі джерела Святої Петки. Сьогодні тут розташована і сучасна лікарня, де люди різного віку можуть поплавати в лікувальних басейнах і ваннах.

Вода помірної температури, порядку 37-39 градусів, і відмінно допомагає при хворобах суглобів і кісток, шкірних захворюваннях, а також гінекологічних і неврологічних хворобах.

Також варто побувати на найближчому озері - тут просто чудова природа, і один день, виділений на подорож до цієї природної пам'ятки, вам точно запам'ятається.

У місті є три просто відмінних пляжі, кожен з яких нагороджено почесною нагородою Блакитного прапора, яка підтверджує виняткову чистоту моря і порядок на самому пляжі.

В першу чергу відпочинок в Неа Скіоні сподобається сім'ям з маленькими дітьми і туристам, які обирають затишний, спокійний, розмірений відпочинок.

Порт Неа Скіоні найбільший на Кассандрі, тому сюди часто причалюють рибальські кораблі з Північної Спорадії і затоки Термаікос. У самому місті безліч відмінних таверн, багато з яких спеціалізуються на стравах з морепродуктів.

Є всі необхідні магазини, де можна купити все необхідне для відпочинку, ресторани з відмінними стравами. Є аптека, а найближча поліклініка знаходиться в Кассандру, в 25 кілометрах від міста.

09.08.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали