Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Влітку натовпу туристом поспішають до Греції в морю. Але як кажуть греки "якщо ти не бачив Олімп - ти не був в Греції". Олімп найбільш помпезний і високий гірський масив в Греції з піком в 2917 метрів. Гора розташована в районі Фессалия. Три найвищі вершини Олімпу називаються Мітікас - 2917 м, Сколе - 2912 м, і Стефані - 2905 м. Це не тільки Національний парк і заповідник Греції з величезним біорізноманіттям (до 1700 видів рослин), це центр давньогрецької міфології та світогляду Греції, це священна гора, обитель дванадцяти богів із Зевсом на чолі.

Тут все овіяне міфами і легендами. Музи, пани, сатири, богині і ельфи. Олімп, це завжди дух давньогрецької міфології. Тому Олімп, як мед притягує туристів і альпіністів. Можливість пройтися по древньої обителі богів дається не кожному. Гірський масив має крутий характер. Тому далі певної оглядового майданчика не пустять. Іноді тут реально відбуваються незвичайні природні явища: дивної форми хмари, грози і шквали блискавок, або ні з того, ні з сього - аномально сильні вітри. Національний заповідник Олімп, розташований районі Пієрія і частково в районі Лариса-Фессалия, величезна різноманітність рослин і тварин, багато з яких занесені в червону книгу, наштовхує на думку про чаклунку Медею і її зілля.

Сходження на Олімп. Якщо ви мрієте піднятися на Олімп, то краще почати свій маршрут з міста Литохоро, в якому знаходиться інформаційний центр для бажаючих підкорити Олімп. Потім на таксі добираєтеся до пункту «Пріони», він на висоті всього 1100 метрів, від нього є також піший маршрут на вершину. У Пріоні є все необхідне для стоянки - туалет, автостоянка і ресторан, нічліг можливий в розташованому поруч монастирі Святого Діонісія. Далі пішки йдете прямо до притулку «Спіліос-Агапітос» 2100 метрів, там є готелі і зони для кемпінгу, від якого можна піднятися до вершини Скала, а також інших гірських притулків. З вершини Скала можна потрапити на Сколе і Мітікас. Сходження на Мітікас небезпечно вночі і в погану погоду, важливо мати хорошу фізичну підготовку.

Вперше Олімп був підкорений в 1913 році Христом Какаласом.
Запрошуємо відвідати екскурсію на Олімп під час вашого туру в Грецію. 

Екскурсії по Греції, Екскурсія на Олімп, Тури по Греції, тур в Грецію

26.11.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали