Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Салоніки. Місто, що займає друге за значимістю місце у всій Греції, прекрасний курорт і справжня колиска культури нації. Салоніки поступаються знаменитим Афінам тільки розмірами, а ось як історичну, так і сучасну значущість цього дивного міста складно переоцінити.

Салоніки - ви захочете сюди приїхати знову!

Приємний, м'який клімат, чудова туристична інфраструктура, красиві пейзажі - все це зробило місту репутацію місця, де можна дійсно добре відпочити. Це дивовижне місто дуже люблять туристи, та й самі жителі Греції відносяться до нього з великим трепетом.

Місцевий клімат відрізняється м'якістю, завдяки чому курортний сезон тут відкривають вже в квітні, і триває він до жовтня. Самий розквіт туризму - середина літа.

Пам'ятки Салоніки

Греція знаменита величезною кількістю пам'яток, і суттєва їх частина знаходиться саме в цих краях. Гуляючи по Салоніках, ви будете поступово відкривати для себе численні таємниці цього дивного міста.

Щоб подивитися визначні пам'ятки Салоніків, туристам пропонується безліч захоплюючих екскурсій, і в переважній їх більшості відправною точкою стає площа Аристотеля.

Це головна площа міста, яку справедливо вважають найвеличнішою і красивою в усій країні. Тут можна подивитися на клумбу-годинник, і помилуватися на елегантні галереї та балкони на будівлях.

Одна з головних визначних пам'яток Салоніків - знаменита Вежа Левів, або Біла Вежа. Зведена ще в V столітті, сьогодні вона височить над міською набережною. У вежі влаштовані музей і зручний оглядовий майданчик, звідки можна помилуватися дивовижними панорамними видами на все місто.

Поруч з Вежею Львів розташований великий Археологічний музей з безліччю експонатів з різних епох країни.

 

Храми в місті займають особливе місце серед пам'яток:

  • Церква пророка Іллі - представник епохи Палеологів.
  • Храм Григорія Палами, в якому зберігаються мощі святителя Григорія.
  • Храм Святої Катерини прикрашений дивовижної краси фресками і розписом.
  • Церква Нерукотворної ікони Богоматері - споруда часів Середньовіччя, що вважається одною з найкрасивіших будівель, що збереглися до нашого часу.
  • Базиліка Святого Дмитра - головна культова споруда Салоніків.
 

Салоніки - місто з дивовижною історією

Історія Салоніків була досить бурхливою, і, на жаль, до наших днів від початкового вигляду міста дійшло небагато. У 1917 році сталася велика пожежа, яка знищила значну частину старого міста.

Те, що сьогодні можуть бачити гості міста, створив архітектор Ернесту Ебрар, який довго і ретельно відтворював старі риси Салоніки, не забуваючи, втім, привносити в обличчя міста нотки сучасності.

Практично зникли сліди присутності турецької та османської цивілізацій, а основна увага була акцентована на античному і візантійському періодах.

Салоніки - це місце, де є на що подивитися, і де відпочити, і щоб описати всю красу цього дивного міста, не вистачить ніяких слів. Це треба бачити на власні очі.

14.04.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали