Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Агія Параскеві – це мальовниче середземноморське село у південній частині півострова Кассандра і розташоване у сосново-плакованому районі з природною красою та сприятливим кліматом.

Населення села Агія Параскеві становить приблизно 400 осіб. Воно розташоване у 4 км на південь від Пефкохорі, у 5 км на захід Паліурі, у 7 км на схід від Неа Скіоні і приблизно в 100 км на південний схід від Салоніків.

КЛІМАТ

Клімат в Агіі Параскеві сухий середземноморський, з м'якою зимою та жарким літом. У цьому селі більше 300 сонячних днів у році. Найнижчі температури простежуються протягом грудня по лютий місяц, у діапазоні від +3,5°С до +19°С, в той час як найвищі показники температури можна побачити протягом літніх місяців у діапазоні від +23°С до +38°С .

ТЕРМАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА

Село відоме своїми термальними джерелами, які знаходяться у селищі Лутра, це 5 км від Агіі Параскеві. Ці термальні джерела розташувалися у містечку Лутра в його найпівденнішій частині півострова Кассандра Халкідікі на вершині мальовничого пагорба, вкритого пухнастим сосновим лісом, звідки відкривається дивовижний краєвид на синє Егейське море.

Температура термальної води становить близько +34,5°C, вона багата корисними властивостями, а особливо сірководнем, що передусім сприятливо діє при захворюваннях кістково-м'язової системи та суглобів, шкіри та урологічних і гінекологічних проблемах, омолодженню та розслабленню організму.

Поруч з термальними джерелами був побудований державний центр водолікування, а також відкрито новий ультрасучасний СПА-центр, де можна приймати різні корисні процедури. Крім термальних купалень цей ультрасучасний комплекс має у своєму розпорядженні сауни, хамами, ванни для гідромасажу та інші чуді можливості для лікування та релаксації. У центрі також є відкритий та закритий плавальні басейни, пропонується фізіотерапія і масаж, а також консультація лікаря.

ПЛЯЖІ

У селі знаходиться чистий кам'янистий пляж та чисте блакитне море. На пляжах є можливість займатися усіма водними видами спорту.

ПОДІЇ у СЕЛІ

У селі проходять традиційні свята на честь:

  • Святої Параскеві (26 липня);
  • Пресвятої Діви Марії (15 серпня);
  • Святого Іоанна Продрому (29 серпня).

ХАРЧУВАННЯ ТА РОЗВАГИ

З давніх часів село Агія Параскеві славиться своїми пасіками, радимо Вам обов'язково спробувати місцевий дуже смачний мед, а також у селі є безліч таверн і ресторанів, де можна скуштувати вишукані грецькі страви та свіжу морську рибу від місцевих рибалок.

Агія Параскеві - це гарний відпочинок для всієї сім'ї серед мальовничої природи, чистих пляжів та блакитним морем, де можна гарно провести свій час, скуштувати смачні страви грецької кухні, спробувати місцевий легендарний мед та підлікуватися на термальних джерелах містечка Лутра!

 

30.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали