Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Затишне курортне містечко Нео Порі розташоване в південній частині області Пієрія, в сотні кілометрів від Солуна, зовсім поруч зі знаменитою горою Олімп. У цьому дивовижному містечку поєднуються дві речі - відмінний вид на гору богів Олімп і прямий доступ до моря.

Затишне курортне містечко Нео Порі розташоване в південній частині області Пієрія, в сотні кілометрів від Солуна, зовсім поруч зі знаменитою горою Олімп. У цьому дивовижному містечку поєднуються дві речі - відмінний вид на гору богів Олімп і прямий доступ до моря.

Одна з переваг містечка - довгий піщаний пляж, близько 6 кілометрів завдовжки, на якому можна чудово відпочити і розслабитися. Інфраструктура пляжу відмінно організована, а сам він нагороджений Блакитним прапором, як один з найчистіших. Вода тут настільки кришталево прозора, що для пірнання навіть не обов'язково використовувати маску.

Як в самому курортному містечку, так і вздовж усього пляжу гостей чекають численні нічні клуби, бари, кафе, пекарні, піцерії, ресторани і таверни, тому нудно тут не буде як сімейним парам, так і молоді.

В цілому в містечку є вся необхідна для комфортного відпочинку інфраструктура, доступ до всіх необхідних місцях дуже хороший. Сам план Нео Порі урбаністичний, з великими площами і широкими вулицями, тому пересування по місту цілком комфортне.

У численних місцевих тавернах гостей чекають смачні місцеві страви. Особливо радимо спробувати такі, як сувлакі, мусака, тіпіті і буюрді (приготовані в глиняному посуді овочі зі спеціями і сиром).

Також варто спробувати і численні страви з морепродуктів, приготовані з істинно грецькою пристрастю до їжі і моря.

Саме Нео Порі - досить молодий містечко, побудоване всього лише в 70-х роках минулого століття на землях в дельті річки Пініос, які раніше належали гірському містечку Пурлія, або Порі.

Відстань до головного адміністративного центру області - міста Катеріні складає всього 36 кілометрів, і дістатися туди можна без проблем на одному з численних автобусів, що постійно тут курсують.

Під час проживання в Нео Порі гості можуть відвідати ще один розташований неподалік курорт - Платамонас, де можна подивитися на старовинний палац часів Середньовіччя і насолодитися місцевим бурхливим нічним життям.

Також в околицях розташовано безліч надзвичайно мальовничих сіл, таких як Старий Пантелеймон і Старий Порі. Любителі природних визначних пам'яток зможуть подивитися на великі болотно-водні угіддя з численною живністю і красивими пейзажами, а також на північну Дельту Пенаус, де також мешкає безліч цікавих видів тварин.

Крім того, в цій місцевості розташований унікальний геологічний феномен, вік якого становить понад шість мільйонів років - багато величезних скель, які виглядають як вежі.

Любителі релігійних пам'яток також не будуть розчаровані - на вершинах скель розташовано 24 монастиря, де буде дуже цікаво побувати.

Нео Порі - це місце, де гармонійно поєднуються відмінна туристична інфраструктура і можливість подивитися на різноманітні природні та історичні пам'ятки в околицях, тому цей відпочинок вам точно запам'ятається надовго, і ви безсумнівно захочете знову повернутися в цей затишний райський куточок.

09.08.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали