Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Місто Агіос Ніколаос відоме на острові Крит як місцевий аналог знаменитого Сен-Тропе. Цей курорт знаменитий у всій Греції як один з найбільш популярних у тусовщиків центрів нічного життя. У денний час місто ніби занурене в дрімоту, але от увечері починається найцікавіше - вся зібрана за день енергія ніби разом вихлюпується, і починаються запальні вечірки.

Агіос Ніколаос - пам'ятки міста

Починати дивитися місто варто з місця, яке вабило погляди мореплавців ще тисячі років тому - затоки Мірабелло. Навіть через багато століть це дивовижне місце не втратило ні краплі своєї краси і привабливості, і радує гостей міста мальовничими вигинами берегових ліній.

У самому місті історичних пам'яток не так вже й багато, і сліди візантійської культури збереглися тільки в парі місць - храмі Панагії Врефотрофу і Соборі Святої Трійці.

Огляд самого міста найцікавіше починати з боку озера Вулісмені, а точніше - з його західної частини. Пройшовшись по вуличках Агіос Ніколаоса, ви зможете повною мірою відчути унікальність рельєфу, адже підйоми і спуски тут здатні з будь-якого туриста зробити справжнього атлета.

Ще одна популярне розвага в місті - морські екскурсії, які дозволять насолодитися дивовижними пейзажами ніби виростаючих з води гір, а також великою кількістю затишних бухт і красивим ландшафтом узбережжя.

Купатися в місті можна будь на якому пляжі - всі вони завжди підтримуються в ідеальній чистоті, але все ж найцікавіше це робити на сході, за межами міста. Тут розкинулися затишні і приємні пляжі, що просто ваблять до розміреного і спокійного проведення часу.

Шанувальникам активного відпочинку будуть цікаві підводні екскурсії до затонулого місту Олус.

Ще одне унікальне місце міста - невеликий острівець Айі Пандес, що є відомим природним заповідником, в якому можна подивитися на практично зникла породу кіз кри-кри.

Агіос Ніколаос - місто нічних розваг

Найцікавіше в місті починається вночі, коли відкриваються численні дискотеки і клуби.

З найпопулярніших місць можна виділити вулиці 25 Березня та Йосипа Кундуроса - тут постійно проводяться різноманітні посиденьки в барах і тавернах, а любителі танцювати до ранку цілком зможуть це зробити.

 

У самий розпал сезону туризму місто стає особливо цікавим - сюди приїжджають виступати знамениті театральні групи і навіть світові зірки.

А тим, хто бажає ближче познайомитися з місцевою культурою, буде цікавий фестиваль Лато, який щорічно тут проводиться.

Агіос Ніколаос буде цікаве абсолютно всім - тут безліч різноманітних магазинів і торгових центрів, ресторанів і таверн, різноманітних бутиків і центрів морського відпочинку - всього і не перерахувати. Потрібно просто приїхати сюди, і з головою зануритися в круговорот різноманітних розваг.

Історія Агіос Ніколаоса

Історія Агіос Ніколаоса досить цікава. Спочатку це місто будувалося як притулок, в якому жителі острова могли врятуватися під час турецької навали.

У стародавні часи над містом постійно нависали різні загрози, але греки - веселий і життєрадісний народ, і поступово вони перетворили похмуре поселення в справжній курортний рай, яким він сьогодні і відкривається перед гостями.

27.04.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали