Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Коли в останній раз ви подорожували? Це ж таке задоволення, гуляти по новому місту, милуватися цікавою і незвичною оку архітектурою, а також розглядати пам'ятки. Пропоную не відкладати в довгий ящик поїздку і вирушити прямо в Нікополь!

Нікополь – відпочинь зі смаком!

Захоплююче і різноманітне місто Нікополь розкинулось на просторах Дніпропетровської області. Це річковий порт Каховського водосховища, який цікавий своїми пам'ятниками культури і архітектури, а також природою. Вирушаючи в це прекрасне місто, готуйтеся отримати справжній емоційний сплеск!

Пам'ятки Нікополя, обов'язкові до відвідування

Приїхавши сюди можете сміливо відправлятися в Парк Перемоги, в якому ви зможете цікаво провести час, прогулятися по зеленим алеях і насолодитися гарним відпочинком. У центральній частині міста можна помилуватися кольоровими фонтанами. Міський краєзнавчий музей налічує понад 38 тисяч експонатів, а відкритий він був у 1919 році.

Церква Різдва Пресвятої Богородиці 1812-1820 років є одним з найдавніших і охороняється державою. В архітектурі храму чітко простежується стиль класицизму. Пам'яток в Нікополі предостатньо. Дивовижні природні ландшафти міста підкорять кожного, хто одного разу був тут. Чого тільки вартий мальовничий пейзаж Каховського водосховища. Насолоджуючись місцевістю і слухаючи спів птахів, можна просто піти в нірвану.

 

При наявності додаткового часу обов'язково відвідайте водоспад «Червоні камені» в селі Шолохове. Це справжнє диво, яке знаходиться на річці Кам'янка і представляє цілий каскад водоспадів. Крім цього місто багате пам'ятками, які таять в собі безліч подій, що відбувалися на цих землях.

Історія міста Нікополь

Історія Нікополя цікава і насичена подіями. Перші письмові згадки датуються лише 1594 роком, хоча датою заснування офіційно вважається 1639 рік.Саме на цій території сталася така історична подія, як обрання гетьманом Богдана Хмельницького в 1648 році. Свою нинішню назву місто отримало аж в 1782 році. Прогуляйтеся тому місту, і він розповість ще багато цікавого про свою насиченого життя.

30.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали