Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

У кожного з нас є мрія, а швидше за все навіть не одна. Можна навіть скласти справжній віш-лист своїх бажань, де записати все те, чого так хочеться. І обов'язково не забудьте доповнити його поїздкою в дивовижне Дніпро! Це місто надзвичайно привабливе, тут по-своєму красиво, а місцеве населення настільки унікально, що його, навіть в будь-якому іншому місті України, можна визначити навіть по діалекту.

Дніпро підкорить ваше серце!

Мальовниче Дніпро, до недавнього часу Дніпропетровськ, розташувався на берегах однойменної річки, оспіваної самим Тарасом Шевченком. Місто дуже багатогранне і цікаве.

Воно романтичне і таємниче, сучасне і ритмічне, сповнене культурними і архітектурними пам'ятками, а також затишними парками, скверами та кафе. Тут кожен знайде для себе те, що буде до душі. Поїздка в це чудове місто просто Must have для кожного!

Захоплюючі пам'ятки Дніпра

Якщо ви приїхали сюди зі своєю другою половинкою, то відразу відправляйтеся на Монастирський острів, повний легенд і загадок. Чудова природа, красиві пейзажі вас підкорять. На острові стоїть Миколаївська церква, а також відкритий водоспад «Поріг Ревіння».

Потім відвідайте центральний парк міста, де на озері плавають дивовижної краси лебеді. Достаток і розмаїтість пам'яток Дніпра вражає. Неймовірної кількості музеїв, серед яких Машина часу, будинок-музей Яворницького, музей українського живопису та інші. Найяскравішими представниками культові споруди є Миколаївська церква 1817 року Хрестовоздвиженський храм 1803-1817 років, Преображенський собор, а також найголовніший храм міста Свято-Троїцький кафедральний собор 1837-1860 років.

 

Неможливо обійти стороною і Садибу Потьомкіна, яка вважається одним з найстаріших будівель міста. І це лише частина того, що вас тут чекає!

Історія Дніпра

Величезне місто з великою історією – Дніпро! Засноване було в далекому 1776 році Катериною II, в честь її ж був названий Катеринослав. У 1820 році тут перебував на засланні Олександр Сергійович Пушкін. Перший університет в місті був відкритий в 1918 році за часів гетьмана Павла Скоропадського.За весь період кілька разів змінювалися назва. Останнє перейменування з Дніпропетровська було в 2016 році. Прекрасне місто, з розвиненою інфраструктурою і великими перспективами завжди радий гостям!

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

23.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали