Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Безумовно, улюбленим місцем відпочинку в літній період у більшості людей є море! Хто ж не любить погрітися на сонечку, відчути на шкірі подих легкого бризу і зануритися в безкраї простори синьої стихії. І якщо ви ще не вирішили куди саме йти, тоді не ламайте голову, Кирилівка вас чекає!

Кирилівка – море позитивних емоцій!

Місцезнаходження селища, між двома лиманами і косами, робить його привабливим для багатьох відпочиваючих.

Ви тільки уявіть собі на хвилину, як на світанку ви ступаєте на піщаний берег, а морська піна ледве торкається ніг, немов заграючи з вами. Навколо тільки звуки чайок і шум моря... Ну хіба це не прекрасно? Це і багато іншого чекає вас в селищі.

Кирилівка – бальнеологічний і грязелікувальний курорт на узбережжі Азовського моря. Сюди традиційно приїжджають на оздоровчий відпочинок сім'ї з дітьми і ті, хто просто прагне до якісного відпочинку. Окремо варто сказати і про те, що в зв'язку з економічною ситуацією в країні, на цьому курорті з кожним роком все більше туристів і, як наслідок, постійно покращується інфраструктура.

Неповторні пам'ятки Кирилівки

Селище Кирилівка і є пам'ятка. Адже бальнеологічні курорти безперечно надають саме позитивний вплив на організм людини, зокрема на серцево-судинну і нервову системи, органи дихання, суглоби і імунітет в цілому. Приїхавши сюди, обов'язково відвідайте Федотову косу і Пересип, де вас чекають дивовижні пейзажі, які тішать око, а також цікаві розваги.У селищі знаходиться найбільший в Україні аквапарк, двері якого відкриті для всіх бажаючих. Прогулянка в парк, де ростуть рідкісні рослини, залишить у вашій пам'яті тільки хороші спогади. На території селища велике кількості пам'ятників і скульптур, також можете відвідати музей. Величезна кількість санаторіїв і пансіонатів чекають вас! Не втрачайте часу, відпочиньте душею і тілом.

 

Трохи історії смт. Кирилівка

Ще на початку 19 століття на території Приазов'я селилися громади духоборів. І ласа територія селища не стала винятком. Засноване село було в 1805 році і названо на честь сина старости. Тоді й почалася історія селища Кирилівка. Активний розвиток бальнеологічного і грязьового курорту випало на 1960-1980 роки. Саме в цей період почали будуватися пансіонати, бази відпочинку і санаторії. Статус селища міського типу було присвоєно в 1968 році. На сьогоднішній день це прекрасний курорт, який щороку приваблює все більше бажаючих гарно відпочити та чудово провести час.

18.11.2017
ОДноденні екскурсії в цій області
Всі екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали