Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дніпродзержинськ

Запоріжжя, Дніпропетровська

Ну що, вже почали планувати свою відпустку? А може думаєте де цікаво провести час з друзями? Тоді пропонуємо відправитися в Кам'янське, відоме раніше як Дніпродзержинськ. Власне, досить непросто адаптуватися до нової назви міста, але це не заважає мандрівникам відкривати для себе це старе місто. Нічого надприродного тут очікувати не варто, але хоча б один уїк-енд в своєму житті неодмінно варто присвятити саме місту Кам'янське (Дніпродзержинську).

Кам'янське – вам тут сподобається!

Не можна подорожувати по Україні і обійти стороною прекрасне місто Кам'янське, яке розкинуло свої простори на берегах річки Дніпро. Це місто з особливою атмосферою, де в повітрі витає гостинність та затишок.

Прогулюючись теплими вечорами по набережній, можна вловити особливий дух романтики, насолодитися прекрасним видом і просто чудово провести час. А днем варто обов'язково відвідати цікаві місця міста.

Зворушливі пам'ятки Каменського

Обов'язково відвідайте головний історичний музей міста, в стінах якого представлено понад 90 тисяч експонатів: археологічні артефакти, предмети побуту, одягу, колекції нумізматики, боністики та філателії. Окремо представлені експозиції, присвячені відомому всім уродженцю цього міста Леоніду Брежнєву.

Знайомство з пам'ятками Кам'янського принесуть вам багато вражень. Також варто насолодитися архітектурним стилем костелу Св. Миколая 1905 року. План храму має форму хреста, а зовнішнє оздоблення повністю відображає неоготику. Колосальне враження справляють вежі храму, висота яких досягає 33-х метрів. Собор Святого Миколая, який був побудований ще в 1894 році, має яскраво виражені елементи давньоруського стилю. Прогулюючись по набережній можна зустріти пам'ятник Прометею, який розірвав кайдани, тим самим символізуючи свободу і незалежність. Приїжджайте сюди і отримаєте сплеск позитивних емоцій.

 

Історія міста Кам'янське

Історія колись села Кам'янське бере свій початок ще в період Нової Січі, і була ця територія маєтком Війська Запорозького. Перші письмові згадки датуються 1750 роком. Поштовх до розвитку міста стався в 1887 році, коли тут почалося будівництво Дніпровського металургійного заводу. У 1936 році був перейменований в Дніпродзержинськ, а в 2016 році місту було повернуто історичну назву.

17.11.2017
ОДноденні екскурсії в цьому регіоні
Всі екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали