Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фестивалі та події

Що цікавого відвідати у 2019 році

07-08/09 ФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК "ГУЦУЛЬСЬКА БРИНДЗЯ"

Фестиваль бриндзі у Рахові відкриває осінній сезон гастрономічних фестивалів Закарпаття. У програмі фестивалю: дегустація бринзи, виступи фольклорних колективів,  дегустація страв національної кухні.  Фестиваль увібрав кращі здобутки гуцульщини, демонструє справжні традиції гуцулів – полонинників – їх побут, ремесло, культуру, гостинність. Можете відвідати цей фестиваль в рамках нашого туру "Фестиваль гуцульської бринзи у Рахові".

14/09 ФЕСТИВАЛЬ ДЕРУНІВ 2019!

14 вересня 2019 в центральному парку міста Коростеня відбудеться одинадцятий найсмачніший та найкреативніший Міжнародний фестиваль дерунів – День Деруна! В меню фестивалю: поліські страви й смаколики, деруни українські, «заморські» і «з викрутасами», майстер-клас з приготування дерунів від мера, дегустації страв і напоїв, різноманітні конкурси, спектаклі і вікторини. Можете відвідати цей фестиваль в рамках нашого туру "Фестиваль дерунів у Коростені".

13-15/09 ПИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ВАРИШСЬКЕ ПИВО" 2019!

Любителів крафтового пива запрошують в місто Мукачево, де 13-15 вересня 2019 р. пройде традиційний пивний фестиваль Закарпаття – “Варишське пиво”. Очікується участь понад 10 пивоварів Закарпаття, що представлять кращі взірці своєї продукції. Захід пройде в парку Перемоги в Мукачево. Вхід на територію вільний!

12-15/09 Lviv Coffee Festival-2019 у Львові!

На фестивалі гостей чекає Кавовий ярмарок, де можна буде скуштувати каву і солодощі від найкращих кав’ярень, чемпіонат з приготування кави серед справжніх професіоналів своєї справи та презентації, майстер-класи та дискусії на бізнес-майданчику КаваExpo. Можете відвідати цей фестиваль в рамках нашого туру "Львівська симфонія".