Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фестивалі та події

Що цікавого відвідати у 2019 - 2020 році

18 грудня - "Парад Миколайчиків в Ужгороді"

Закарпатський Парад Миколайчиків щорічно проходить напередодні запалення головної міської ялинки на Театральній площі Ужгорода в День Святого Миколая. З цього дня в обласному центрі Закарпаття урочисто відкриваються новорічно-різдвяні свята. 18 грудня сотні помічників чудотворця, як вони себе називають, відправляться по традиційному маршруту, щоб подарувати Ужгороду святкові атмосферу і настрій.  Відвідати подію ви можете в рамках наших турів до Ужгороду (Закарпаття).

21 грудня - етно-ФЕСТИВАЛЬ "Коляда де? До Кам’янця іде!"

Під час фестивалю, ви зможете зануритись в український колорит національних костюмів, ремісничі майстер-класи, відвідати справжній автентичний ярмарок із майстрами, взяти участь у народних гуляннях та традиційних іграх, навчитесь колядувати та отримаєте передбачення від відаючих жінок Поділля. Концерт та забави від гурту «РОЖАНИЦЯ» та ансамблю академічного танцю «КАЛИНА». Площа Польський Ринок. Відвідати подію ви можете в рамках наших турів до Кам`янець-Подільського.

13 грудня по 19 січня  - Різдвяна ярмарка у Львові

Традиційно у грудні відвідувачі ярмарку матимуть змогу придбати різноманітні вироби ручної роботи, зокрема святкові сувеніри, аксесуари для дому, прикраси, одяг та ін. Окрім цього, кожен охочий зможе посмакувати гарячими стравами та напоями, а також поспівати колядок. проспект Свободи, площа Ринок. Відвідати ярмарок ви можете в рамках наших святкових турів до Львову на Новий Рік та Різдво!

4 січня по 7 січня  - Різдво у Львові

Різдвяні святкування у Львові проходять в традиційному для України стилі - різдвяний ярмарок, колядки, вертепи, спортивні змагання в різних районах міста. Відбудеться встановлення Дідуха і урочисті ходи носіїв зірок, які іноді називають Парадом вертепів. Відвідати святкування ви можете в рамках нашого різдвяного туру "Казкова Львівська феєрія".

7 січня по 25 січня  - Фестиваль"Велика коляда" у Львові

На Різдво у Львові традиційно відкриється фестивль духовної спадщини і християнської Різдвяної традиції українського народу "Велика коляда 2020". Місце проведення - Храм Пресвятої Євхаристії у Львові. У фестивалі беруть участь хорові, автентичні, фольклорні, духові та інструментальні колективи. У їх виконанні звучать традиційні коляди, їх сучасні обробки та аранжування, класичні різдвяні твори. Відвідати святкування ви можете в рамках нашого різдвяного туру "Казкова Львівська феєрія".

9 січня по 14 січня - Фестиваль домашнього вина "Червене вино"

Протягом фестивалю гостей розважатимуть відомі фольклорні колективи Закарпаття, колядницькі колективи і вертепи, естрадні групи та ансамблі, відомі естрадні виконавці. Кращих виноробів Закарпаття на фестивалі визначає компетентне журі та дегустаційна комісія. Переможці отримують дипломи та спеціальні призи: коня, вівцю і порося. Місто Мукачево, парк "Перемога". Відвідати подію ви можете в рамках наших турів в Мукачево (Закарпаття).

15 січня - Маланка-фест у Чернівцях

Під час фестивалю колективи з усієї області збираються в Чернівцях, щоб продемонструвати свою майстерність, творчу індивідуальність, щоб створити свято для чернівчан і гостей міста. Представляють українські, бесарабські, гуцульські, молдавські, румунські Маланки, вік яких - більше ста років. Головною подією фестивалю є святкова Карнавальна хода маланкарів вулицями міста. Відвідати святкування ви можете в рамках нашого святкового туру на фестиваль у Чернівці.

24 лютого по 1 березня - Масляна 2020

Переяслав-Хмельницький запрошує на традиційне народне зимове гуляння "Свято Колодія" (Масляна), яке відбудеться в Музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини. Відвідати святкування ви можете в рамках нашого туру " Масляна у Переяславі 2020".