Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фестивалі та події

Що цікавого відвідати у 2019 - 2020 році

Тури на День Святого Валенина, тури на 14 лютого

8 березня - Міжнародний жіночий день

У 2020 році Міжнародний жіночий день (8 березня) випадає на неділю, а значить вихідний день буде перенесений на понеділок. Таким чином, буде три вихідних дні підряд - з 7 по 9 березня. Пропонуємо провести міні-вихідні в святкових турах по Україні або за кордон на 8 березня від Анга Тревел.

Тури на День Святого Валенина, тури на 14 лютого

7-8 березня - Lviv Art and Wine Festival

Це новий формат фестивалю, мистецької та гастрономічної взаємодії, унікальний майданчик для самовираження і спільної творчості та відпочинку з однодумцями. Тематика фестивалю "Women in Art", тому будемо насолоджуватись мистецькими творами про жінок від жінок, не тільки в мистецтві але й в музиці! Відвідати фестиваль Ви можете в рамках нашого автобусного туру у Львів на 8 березня.

Тури на День Святого Валенина, тури на 14 лютого

10 травня - ІІ фестиваль "Бринза Хустщини"

У програмі фестивалю – презентація вівчарства (можна буде побачити понад тисячу овець одночасно), майстер-клас із виготовлення будзу та вурди, дегустація витриманої та молодої бринзи, фудкорт традиційної кухні з бринзою. Крім того, на відвідувачів чекатимуть овечі перегони, конкурс краси "Міс овечка 2020", конкурси та розваги, а також музична програма. Відвідати фестиваль Ви можете в рамках наших турів на Закарпаття.

 тур у Кам’янець-Подільський на фестиваль повітряних куль

21-24 ТРАВня - Фестиваль повітроплавання «КУБОК ПОДІЛЛЯ»

Це триденне свято повітряних куль, яке традиційно проходить у Кам’янці-Подільському у другій половині травня. Унікальність цього фестивалю полягає в тому, що польоти аеростатів будуть здійснювати безпосередньо над містом та фортецею, розташованою на березі живописного каньйону річки Смотрич. Відвідати фестиваль Ви можете в рамках нашого автобусного туру на Фестиваль повітряних куль у Кам'янці.

полтава

6 - 7 червня - Фестиваль "Полтавська галушка"

Фестиваль щорічно проводиться в історичному центрі Полтави - на Івановій горі. У програмі свята галушки: виступи творчих колективів, конкурси, майстер-класи та багато іншого. Однією з головних подій стане галушкове весілля в Музеї-садибі І.Котляревського. Це буде реконструкція весілля другої половини XIX століття Гадяцького повіту. Відвідати фестиваль Ви можете в рамках нашого автобусного туру "Полтавські витребеньки".

Тури на День Святого Валенина, тури на 14 лютого

31 липня - 2 серпня - Фестиваль "Ту Стань!-2020"

Це – 15-ий Фестиваль середньовічної культури Ту Стань (с.Урич, Сколівського р-н Львівської обл.)! Одних з наймасштабніших реконструкторських заходів в Україні та Східній Європі, що має власні традиції, свій, особливий колорит та важливе значення у відновленні «білих плям» українського Середньовіччя. Відвідати фестиваль Ви можете в рамках нашого автобусного SPA-туру у Трускавець.