Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фестивалі та події

Що цікавого відвідати у 2019 році

 

 

На нас чекає місто Лева

фестиваль "писанка" в коломиї 

На фестиваль "Писанка 2019" в Коломиї зберуться майстри писанкарства не лише з України, а й з-за кордону. Основні заходи заплановані на площі перед єдиним у світі Музеєм Писанки у Коломиї. Відбудеться традиційний конкурс писанкового розпису, пройдуть майстер-класи з виготовлення виробів зі скла і глини. Всі учасники фестивалю будуть одягнені в національні костюми, характерні для регіонів, який вони представляють. Можете відвідати цей фестиваль в рамках нашого туру "Маленький Париж - Чернівці".

На нас чекає місто Лева

01/05 відкриття фонтанів у місті умань 

Комплекс світло-музичних фонтанів "Перлина кохання" в місті Умань Черкаської області працює з травня по жовтень. Урочисте відкриття сезону 2019 заплановано на 1 травня. Організатори обіцяють, що в новому сезоні на глядачів чекатимуть нові цікаві шоу на водному екрані. Комплекс складається з основної чаші площею 450 кв. м, встановленої на суші (саме з неї піднімається двохсотметровий водний екран). Можете відвідати цей фестиваль в рамках нашого туру "Дендропарк Софіївка - Умань".

На нас чекає місто Лева

01-20/05 цвітіння нарцисів на закарпатті  

Терміни цвітіння закарпатських нарцисів залежать від погоди. Зазвичай перші квіти у Долині нарцисів розпускаються до 1 травня, і вже через тиждень по всій долині можна спостерігати цілі острівці білих квітів. До цвітіння Долини нарцисів в Хусті традиційно приурочений відкритий фестиваль-конкурс народного мистецтва "Білі нарциси". Можете відвідати цей фестиваль в рамках наших турів "Смачне Закарпаття" та "Кельтський шлях Закарпаття".

На нас чекає місто Лева

27/05 день міста києва - 1536 років 

На честь 1536-ї річниці в місті пройде безліч святкових заходів, в т.ч. Всеукрсінскій велодень і Пробіг під каштанами. Вранці 24 травня на Майдані Незалежності відбудеться офіційне відкриття Фестивалю чемпіонів. В цей день кожен бажаючий зможе сфотографуватися з кубками Ліги чемпіонів УЄФА. Крім того, на фестивалі плануються виступи українських та європейських музичних колективів. Пропонуємо подивитись та відвідати одну з наших екскурсій по Києву - дізнаєтесь про місто багато цікавого!

Різдвяний ярмарок у Львові в рамках туру. Туроператор Анга Тревел

18-20/05 Фестиваль повітряних куль у кам'янці-подільському

18-20 травня в Кам'янець-Подільському пройде черговий Фестиваль повітряних куль "Кубок Поділля". Проведіть незабутній уїк-енд на одному з найбільш захоплюючих фестивалів нашої країни! Програма фестивалю включає в себе повітроплавальну фієсту, де всі бажаючі зможуть здійснити оглядовий політ на повітряній кулі! Крім фестивалю ми зробимо неймовірне подорож по історичній території Поділля. Можете відвідати цей фестиваль в рамках нашого туру "Фестиваль повітряних куль".

Відвідування фестивалю Гармидер в рамках туру до Львову. Туроператор Анга Тревел

01-03/06 Фестиваль форпост у кам'янці-подільському

Даний фестиваль створюється українськими виробниками одягу, іграшок, hand-made та ін. На відвідувачів чекають цікаві бренди, смачна їжа, дитячі майстер-класи, розваги, музика і заряд святкового настрою. Якщо хочете підтримати українських виробників, приєднуйтесь до нас ;) Можете відвідати цей фестиваль в рамках нашого туру "Замки Поділля".

20-22/07 Фестиваль "файне місто" у тернополі  

Наймасштабніший фестиваль музики, драйву та позитиву "Файне місто", що щорічно проводиться у Тернополі. Це три дні музики, більше ста відомих груп і виконавців з України та інших країн світу, шість музичних сцен, наметове містечко і божевільні розваги! Виконавці: The Rasmus, Adept, To the Rats and Wolves, Infected Rain та інші. Рекомендуємо заздалегідь купувати квитки, їх дуже швидко розбирають. Можете відвідати цей фестиваль в рамках нашого туру "Файне місто Тернопіль".

21-26/08 Фестиваль Сорочинський ярмарок  

Хто з українців жодного разу не чув слова "ярмарок"? Невже є такі? Свято праці і спілкування, продажу товарів і придбання гарного настрою, розпродажу одягу і щастя, де діяли постійні знижки цін на продукцію і посмішки. Ініціатором відродження ярмарку стала керівник проекту «Сорочинський ярмарок» кавалер орденів княгині Ольги III таII ступенів Світлана Свищева. Можете відвідати цей фестиваль в рамках нашого туру "Сорочинський ярмарок".