Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Щоранку ми збираємося по своїм звичним справам, слідуємо вже продуманому заздалегідь маршруту і проводимо дні за певним графіком. Пора розірвати цей нудній ланцюг і подарувати собі поїздку в Дніпрорудне! Для тих, хто не в курсі, де це – чудова новина! Вам і не потрібно знати! Ми самі заберемо вас, і проводимо по найкрасивішим куточкам України, серед яких, як ви вже могли здогадатися, і Дніпрорудне.

Цікаве місто Дніпрорудне

Невелике місто Дніпрорудне міцно влаштувалося на березі Каховського водосховища. Вдале розташування робить його привабливим для любителів подорожей і гостей міста.

Тут вдало гармонує природа і архітектура. Це прекрасне місце для відпочинку з друзями, родиною чи навіть самостійної подорожі. Адже іноді дуже хочеться побродити по незнайомих вулицях, оглянути невідомі пам'ятники і цікаві місця. Сміливо вирушайте сюди за новими враженнями.

Пам'ятки міста Дніпрорудне

Головною перлиною цих земель є національний природний парк «Великий Луг». До даної території відноситься ландшафтний парк «Панай», орнітологічний заказник і «крутосклонному Каховського водосховища». Це дивовижна природа, з унікальною флорою і фауною, величезна частина представників яких занесена до Червоної книги України.

Дніпрорудне здивує вас своїми визначними пам'ятками. Опинившись тут у вас просто захопить дух від мальовничих пейзажів. Це просто обов'язкове місце для відвідування! Як відомо, місто прославилося здобиччю особливої ??залізної руди, аналогів якої немає в Європі. Саме тому тут встановлено пам'ятник Першої руді.

Крім цього, неможливо обійти стороною і місцевий пляж, де можна насолодитися красивим заходом. Зовсім неподалік, в селі Балки, перебувати найдавніший археологічний пам'ятник «Гайманова могила».

 

Коротка історія Дніпрорудного

Історія міста Дніпрорудне, колись селища Дружба, почалася ще в 1961 році. Саме в цей час почалася розробка Білозерського залізорудного району. Нинішню назву селище отримало в 1964 році. З 1970 року носить статус міста.

Розвинена інфраструктура, казкова природа і позитивна атмосфера з кожним роком залучають все більше туристів. Не пропустіть свій шанс!

17.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали