Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Набридло сидіти вдома і витрачати час даремно? Душа вимагає нових вражень і цікавих подорожей? Тоді пакуйте валізи, ми вирушаємо до Кривого Рогу! До недавнього часу це місто, як туристичний об'єкт, не особливо приваблювало туристів, хоча подивитися тут є на що. Прямо зараз ми розповімо вам про те, чому ж це місто гідне уваги туристів.

Кривий Ріг – залізний велетень Європи!

Місто Кривий Ріг має найбільшу протяжність у всій Європі. Його довжина становить 126 кілометрів. Це ж скільки незвіданого і прекрасного можна тут побачити!

Дивовижні парки і сквери, романтичні кафе, пам'ятники архітектури і ще маса всього цікавого чекають вас в цьому красивому і душевному місті.

Незвичайні пам'ятки Кривого Рогу

Пам'ятки Кривого Рогу вражають навіть самих розпещених особистостей. Перше, що хочуть побачити гості міста – квітковий годинник, який вважаються найбільшим в Європі! Такі яскраві, красиві і казкові.

Приїхавши сюди обов'язково прокотитеся на швидкісному трамваї, без якого було б дуже важко жителям цього міста. Влаштувати романтичну прогулянку на човні і насолодитися фантастичним пейзажем можна на човновій станції в парку, відкриття якої було в 1957 році. Тут же обов'язково прогуляйтеся по мосту, який проходить через річку Інгулець. А міський кольорово-музичний фонтан просто заворожує.

Неможливо обійти стороною і ботанічний сад, в якому зібрано понад 4 тисячі рослин з усього світу. Ну і обов'язковими до відвідування є кар'єр ПГЗК і скелі МОПРа. Від цих унікальних пейзажів просто завмирає серце. Для повноти картини варто поглянути на водоспад Білі Камені, який утворюється на порогах річки Інгулець. І це лише маленька частина того, що вас тут чекає!

 

Історія Кривого Рогу

Датою заснування міста вважається 1775 рік. Історія Кривого Рогу починалася з невеликого однойменного урочища. 1881 рік ознаменувався початком видобутку в цих місцях залізняку, що послужило активному розвитку території.

Багато подій відбувалося на цих землях, але на сьогоднішній день це великий промисловий центр, який не перестає дивувати.

18.11.2017
ОДноденні екскурсії в цьому регіоні
Всі екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали