Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Набридло сидіти вдома і витрачати час даремно? Душа вимагає нових вражень і цікавих подорожей? Тоді пакуйте валізи, ми вирушаємо до Кривого Рогу! До недавнього часу це місто, як туристичний об'єкт, не особливо приваблювало туристів, хоча подивитися тут є на що. Прямо зараз ми розповімо вам про те, чому ж це місто гідне уваги туристів.

Кривий Ріг – залізний велетень Європи!

Місто Кривий Ріг має найбільшу протяжність у всій Європі. Його довжина становить 126 кілометрів. Це ж скільки незвіданого і прекрасного можна тут побачити!

Дивовижні парки і сквери, романтичні кафе, пам'ятники архітектури і ще маса всього цікавого чекають вас в цьому красивому і душевному місті.

Незвичайні пам'ятки Кривого Рогу

Пам'ятки Кривого Рогу вражають навіть самих розпещених особистостей. Перше, що хочуть побачити гості міста – квітковий годинник, який вважаються найбільшим в Європі! Такі яскраві, красиві і казкові.

Приїхавши сюди обов'язково прокотитеся на швидкісному трамваї, без якого було б дуже важко жителям цього міста. Влаштувати романтичну прогулянку на човні і насолодитися фантастичним пейзажем можна на човновій станції в парку, відкриття якої було в 1957 році. Тут же обов'язково прогуляйтеся по мосту, який проходить через річку Інгулець. А міський кольорово-музичний фонтан просто заворожує.

Неможливо обійти стороною і ботанічний сад, в якому зібрано понад 4 тисячі рослин з усього світу. Ну і обов'язковими до відвідування є кар'єр ПГЗК і скелі МОПРа. Від цих унікальних пейзажів просто завмирає серце. Для повноти картини варто поглянути на водоспад Білі Камені, який утворюється на порогах річки Інгулець. І це лише маленька частина того, що вас тут чекає!

 

Історія Кривого Рогу

Датою заснування міста вважається 1775 рік. Історія Кривого Рогу починалася з невеликого однойменного урочища. 1881 рік ознаменувався початком видобутку в цих місцях залізняку, що послужило активному розвитку території.

Багато подій відбувалося на цих землях, але на сьогоднішній день це великий промисловий центр, який не перестає дивувати.

26.12.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали