Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Чи знаєте ви, скільки всього цікавого і прекрасного на території нашої дивовижної України? Кожен куточок таїть в собі таємниці і легенди. У кожному, навіть найменшому, населеному пункті є своя родзинка.

Сьогодні пропонуємо відправитися до славного міста Запоріжжя, від відвідування якого неможливо відмовитися.

Звабливе місто Запоріжжя

Тільки ступаючи на територію Запоріжжя, відразу опиняєшся в вихорі багатовікових подій. Тут повітря просочене легендами запорізького козацтва та байками. А чого варті пейзажі цих місць!

Могутній Дніпро, зелені насадження і блакитне небо вразять вас до глибини душі. Величезна кількість історичних та архітектурних пам'яток, сучасні технології і ще багато всього цікавого чекає вас тут. Не роздумуйте довго, збирайтеся в дорогу!

Дивовижні пам'ятки Запоріжжя

Найголовнішою пам'яткою Запоріжжя, його найціннішою перлиною є острів Хортиця, який входить в список Семи чудес України. Неможливо описати всієї краси острова, на якому була заснована Запорізька Січ.

Тут дивовижної краси скельні острівці, балки, урочища, а також рідкісні рослини. Меморіальний комплекс «Скіфський стан», язичницькі святилища і багато іншого відкриється вашому погляду на цьому острові.

У місті вас чекає величезна кількість музеїв: краєзнавчий, ретро-автомобілі, авіації, судноплавства, а також історії зброї та запорізького козацтва. Для бажаючих провести романтичну прогулянку відкриває двері Вознесенівський парк. Це справжній шедевр ландшафтного дизайну, в якому ви зможете побачити ставок з фонтанами, цікаві пам'ятки і смарагдову зелень, а також прогулятись по «Мосту закоханих».Головною сакральною спорудою міста є Покровський собор, багатство оздоблення якого просто вражає. Обов'язково зробите екскурсію на Дніпро ГЕС 1927-1932 років, яка стала важливою ланкою в розвитку міста.

Цікава та таємнича історія Запоріжжя

Історія Запоріжжя відома практично кожному ще з часів шкільної лави. Датою заснування міста вважається 952 рік. Саме на острові Хортиця, в 1554-1555 роках утворилася Запорізька Січ. Це були козацькі укріплення, які служили захистом від татарських набігів. Дана територія завжди була ласим шматочком. У 1770 році було розпочато будівництва Олександрівської фортеці, і до 1921 року місто носило назву Олександрівськ.

 

Життя цих земель дуже насичена подіями, але для того, що б перейнятися цією атмосферою, варто обов'язково хоча б раз у житті побувати тут.

17.11.2017
ОДноденні екскурсії в цьому місті
Всі екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали