Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Наша країна багата на дивовижні місця. Це неймовірна природа, красиві пейзажі і унікальні пам'ятки, яким може позаздрити Європа. І чим більше цікавого ми дізнаємося, тим більше дивуємося цьому багатству. Селище Олесько просто підкорить вас! Опинившись тут, туристи відчувають цілком справедливий культурний шок! Адже навіть всупереч абсолютно чіткому розумінню того, що наша рідна Україна унікальна, Олесько – той самий випадок, коли виникає стійке відчуття, ніби ти опиняєшся в паралельній реальності. А це ми ще і про визначні пам'ятки, про історію і про легенди не почали говорити...

Олесько – відпочивай і насолоджуйся!

Селище розташувалося у Львівській області та завжди з величезним задоволенням приймає туристів.

Олесько відомий своїм замком, який є унікальним своєю історією і архітектурою. А скільки фільмів було знято в його стінах!

Неймовірної краси парк, що оточує замок, вражає своєю красою і кількістю старовинних скульптур. Приїхавши сюди, у вас не буде часу нудьгувати, адже тут стільки цікавого для туриста.

Унікальні пам'ятки смт. Олесько 

Замок, розташований в селищі, є одним з тих, які утворюють «Золоту підкову Львівщини».

Це неймовірний пам'ятник архітектури 14-17 століть. Саме тут народився польський король Ян III Собеський. У палаці знімалася фінальна сцена фільму «Вогнем і мечем» і багато інших. А скільки цікавих легенд ходить про цей замок! І це не єдина пам'ятка Олесько.

Недалеко від замку розташований монастир капуцинів, який був побудований в 1739 році і являє собою об'єкт в стилі бароко.

У селищі знаходиться Троїцька церква 1545 року, яка була реставрована в 1927 році. А скільки подій бачили всі ці архітектурні надбання, скільки цікавого вони зберігають в своїх стінах.

 

Насичена історія Олесько 

Роки під різною владою, набіги і руйнування, інтриги і війни. Все це історія селища Олесько. Перші згадки датуються 1327 роком, які розповідають про оборонний центрі з замком. Цікаве розташування містечка було ласим шматочком для Литви, Польщі та Угорщини. У 1629 році в стінах замку народився майбутній король Польщі. Перша світова війна завдала величезної шкоди цьому славному місця. На сьогоднішній день це прекрасний селище з культурними та архітектурними пам'ятками, чудовою природою і затишними вулицями, яке приваблює сюди все більше туристів.


 

26.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали