Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Новояворівськ

Україна, Галичина, Львівська

А чи знаєте ви, що Львівська область славиться не тільки своїми старовинними церквами, прекрасними курортами і чудовою природою? Тут є цікаве і молоде місто, з добре розвиненою інфраструктурою. Можливо вам буде цікаво відвідати Новояворівськ. А якщо ви ніколи не замислювалися про те, щоб відкрити для себе це дивовижний населений пункт – саме час це зробити. Звичайно, це аж ніяк не самий «мейнстрімний» курорт, який гідний вашої уваги. Але не в цьому його особлива цінність?

Новояворівськ – місто перспектив

Розташувалося місто на березі річки Шкло, в Яворівському районі. Спочатку Новояворівськ був селищем, яке згодом отримало статус міста.

На сьогоднішній день це районний центр, що інтенсивно розвивається, з великою кількістю підприємств, економічним потенціалом і приємними жителями, які прославили місто своїми високими спортивними і культурними досягненнями. Саме в цьому прекрасному місті почав свою кар'єру легендарний співак Андрій Кузьменко, лідер групи Скрябін.

На протязі вже більше 20 років тут щорічно проходить міжнародний фестиваль «Молода Галичина», на яких займали призові місця такі виконавці як Тіна Кароль, Міка Ньютон, Катерина Бужинська та інші.

Юні пам'ятки Новояворівська

Як і в будь-якому іншому місті тут теж є цікаві місця, які варто відвідати. Прекрасна церква Св. Юрія 1715 року представляє собою неймовірної краси історичну та архітектурну цінність. Була перенесена сюди жителями сусіднього села в 1993 році.

До більш молодих пам'яток Новояворівська варто віднести церкву Святих апостолів Петра і Павла, будівництво якого тривало з 1991 по 1996 роки. У самому центрі міста знаходяться залишки пам'ятника воїнам польської армії.

 

Історія міста Новояворівськ

Поява міста безпосередньо пов'язана з об'єднанням «Сірка». Саме в 1965 році починається історія Новояворівська, відомого тоді, як робоче поселення Янтарне, а з 1969 року перейменоване в Новояворівське.

Будівництво самого міста на місці поселення почалося в 1970 році. А вже в 1986 році селище отримало статус міста. З 2008 року має нинішню назву.

28.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали