Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

с. Холодновідка

Україна, Галичина, Львівська

Як же хочеться часом досягти спокою, умиротворення, душевної гармонії. Коли при слові «відпочинок» у вас перед очима, в думках і в почуттях спливає картина безтурботності, коли так хочеться, щоб все стало ясно і зрозуміло. При виборі різних подорожей, ми так часто забуваємо, як багата наша країна, яка глибока історія в кожному містечку, селищі, хутірці. Чому б не зануритися з головою зовсім в інший світ? У суспільство, де все зовсім по-іншому, там, де люди з величезним запасом терпіння, йдуть по життю з особливою часткою спокою й умиротворення, яку несе їм дивовижна природа.

Чому ж Холодновідка може стати для вас джерелом натхнення

Якщо у вас випала можливість провести вихідний в повному спокої – подбайте про себе, налаштуйтеся на хороше, дозвольте гармонії вплинути на ваше ставлення до всього, що відбувається навколо вас. Час настільки швидкоплинний, що деталі, які насправді так важливі для людей, перетворюються в дріб'язкову дурницю.

Прогулянка Холодновідкою – це прекрасний спосіб відчути себе вільним від щоденної метушні мегаполісу. Ви дізнаєтеся, яка природна краса оточує кожен міліметр землі в цьому селищі. Спостерігати за тим, що створила природа – це неймовірно, захоплює дух! Сільський туризм, ні для кого не секрет, набирає все більшої популярності, особливо серед жителів великих міст.

І хоч одного разу відчувши на собі всю силу могутнього оточення іншого, заміського життя, ви ніколи не залишитеся колишнім і байдужим до такого виду туризму!

Пам'ятки Холодновідки – це щось нове

Навіть в містах Європи неможливо знайти таку кількість сонячних колекторів, як можна побачити в околицях селища. Голови сусідніх сіл з'їжджаються поглянути, як господарюють у енергонезалежному селі. І, нарешті, сучасні технології торкнулися буття звичайних людей, які відчули на собі воістину істотні зміни в енергозбереженні. Замість того, щоб платити за електрику, жителі монтують на своїх дахах будинків сонячні батареї і реалізують її навколишнім селам.Населення Холодновідка – це більше ніж пам'ятка! Життя змінюється цілодобово, а жителі Холодновідки знають, що найкраще попереду і це – приклад для наслідування як поліпшити нашу чарівну країну! У самому селі на невикористаних землях запасу помістили сонячні батареї і сталося немислиме – на околиці села встановили ліхтарі. На автобусних зупинках вмонтували розетки для зарядки мобільних пристроїв і включили wi-fi. Це барвисте, у всіх сенсах село, оскільки навіть небо настільки яскраве, що його видно за багато кілометрів.

 

Таємнича історія маловідомої Холодновідки

Одне з казкових міст України – Львів, – обласний центр села Холодновідка, район Пустомитівський. Населення села дивує, тут проживає всього 908 осіб. Вражає, що така маленька кількість жителів творить такі чудеса в своєму селищі. Безумовно, своєю працьовитістю вони увійдуть в історію. Які мудрі та ідейні люди проживають там. Це місце популярне для побудови заміських будиночків, і це, правда, хороший вибір.

Село Холодновідка привертає поціновувачів історії. Напрошується питання, коли і ким створений цей населений пункт? На це цікаве питання важко дати безпомилкову відповідь. Однак зрозуміло одне: тут проживали і працювали в середині ХIX і на початку XX століття працьовиті та енергійні люди, які облюбували ці місця з метою безперервного проживання.

Багатий травостій, широкі степи і луки – озираючись на всі боки поринаєш в думки про те, що відбувалося навколо цього незабутнього місця.

10.12.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали