Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Мальовничі пейзажі, унікальна екологія, лікувальні грязі, бальнеологічні санаторії та цікаві пам'ятки – це не просто мрія, а місто Пустомити на Львівщині. Якщо мета вашої відпустки – отримати максимум задоволення, при цьому розслабитися і поправити здоров'я, – ми вже зараз знаємо, куди вам варто відправитися. Не вважайте нас нав'язливими, але нам точно відомо, що в Пустомитах є все, що потрібно для супер-якісного відпочинку. Дивно те, що подібний вид відпочинку доводиться до душі абсолютно кожному, адже курорт повністю адаптований під запити будь-якого туриста.

Пустомити – відпочивай і насолоджуйся!

Розташувавшись в одному з найкрасивіших місць Львівської області, серед річок Ставчанка та Щирка, в будь-яку пору року, чекає вас в гості місто Пустомити.

Тут ви зможете відпочити, набратися сил і енергії, поліпшити своє здоров'я і просто чудово провести час. Сюди можна приїхати з сім'єю, друзями, коханою людиною.

Хочете активного відпочинку? Не проблема! Цікавлять піші прогулянки по чарівних природних місцях? Цього тут більш ніж достатньо! Хочете просто отримати насолоду від риболовлі і подумати про щось цікаве? Вам сюди!

А відоме озеро Наварія не просто заворожує своєю красою, а ще й цінується своїми лікувальними грязями. Хіба можна не відвідати це чудове місце?

Пам'ятки міста Пустомити вас зацікавлять

Приїхавши в це місто просто неможливо не закохатися з першого погляду в панораму, що  відкривається перед вами. Доглянуті парки, сквери та вулиці, цікаві будівлі та унікальної краси ліси, що оточують місто, підкорять вас до глибини душі. Але не тільки екологія і красива природа є пам'яткою міста Пустомити.

Обов'язково відвідайте загадковий палац в красивим парком, який називають «Будинок з левами». Це цікава садиба в стилі класицизму, вхід якої оберігають горді леви, встановлені в 1920-х роках. У місті знаходиться пам'ятник архітектури державного значення – старовинна дерев'яна церква 18 століття.

 

У декількох кілометрах від міста, в селі Оброшено, знаходиться палац архієпископів, який був побудований в 1730 році. Вам обов'язково варто приїхати в це красиве місто і насолодитися відпочинком!

Історія Пустомитів

Перші згадки в історії міста Пустомити датуються 1441 роком. Тривалий час, тоді ще село, належало роду Дзедушицьких. У 1772 році територія відійшла під владу Австро-Угорщини. Відомі ще з давніх часів джерела мінеральних вод в 1879 році зацікавили нового власника.

Лонгин Дунка отримав дозвіл на відкриття першого на цій території купального закладу і до 1914 року це було популярне курортне село. Статус міста був отриманий тільки в 1988 році.

18.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали