Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Рудники (Миколаївський р-н.)

Україна, Галичина, Львівська

Коли кожен день схожий на інший, коли стає складно прокидатися вранці, коли немає натхнення і бажання що-небудь робити... Чи знайоме вам таке? А як ви прокидаєтеся вранці на роботу? Чи не виникає бажання подзвонити своєму начальнику і сказати щось на кшталт: «Не прийду сьогодні! Захочу – і завтра не прийду».

Загалом, якщо з усього вищесказаного у вас хоча б одна ствердна відповідь – комусь пора у відпустку. І, думаємо, ви самі знаєте, кому... Можливо накопичена втома і нудна одноманітність і сприяє апатії. Не йдіть в аптеку! Ніяких антидепресантів! Саме час влаштувати собі відпустку, подивитися на світ іншими очима і набратися сил. Де ж і куди ж? Пропонуємо вам відправитися в село Рудники.

Рудники – повернуть вам життєві сили!

Приїхавши в це чудове місце, ви зможете відпочити, відчути прилив сил і енергії.

Чудово село Рудники розташувалося в мальовничому Миколаївському районі Львівської області. Чисте повітря, чарівні пейзажі і цікаві місця зроблять ваш відпочинок справді незабутнім! Ви тільки уявіть, як приємно пестить слух шум річки, шелест дерев і спів птахів.

Тут відчувається життя! Це місце аж ніяк не для тих, хто шукає нестримних веселощів. Сюди варто приїхати тим, хто навпаки хоче набратися енергії, відновити психологічний і фізичний тонус. Кажуть, що немає ліків краще, ніж близькість з природою, злиття з нею... Тут у вас є всі можливості перевірити це особисто.

Пам’ятки Рудників

Кожен куточок нашої планети має свої цікаві місця, свою родзинку, яка славить його. Це пам'ятники архітектури, історичні та сакральні споруди, незвичайна природа.

Село Рудники теж має свої пам'ятки, які обов'язково варто подивитися. Красива церква Св. Архистратига Михаїла, 1885 року, велично стоїть на найвищому місці села. А там, де раніше стояв монастир Святих Апостолів Петра і Павла, зараз знаходиться невелика каплиця, встановлена в 2004 році.

На подвір'ї місцевої школи стоїть пам'ятник Єлизаветі, дружині імператора Франца Йосифа, який був створений Теодозія Полянським в 1898 році. А якщо пройдете в сусіднє село, перед вами постане неймовірної краси долина диких тюльпанів.А чудову природу цієї місцевості навіть неможливо описати, з її невеликими річками, густим лісом і просто красивими пейзажами, які назавжди залишаться у вашій пам'яті.

 

Історія села Рудники

Поселення на даній території знаходилося ще в далекі часи, але перші письмові згадки в історії про Рудники датуються приблизно 1435 роком. Назву село отримало від знайдених на його території запас болотної руди. У 1848 році в селі була скасована панщина.

Завдяки вдалому місцю розташування, великих кількостей історичних і культурних пам'ятників, а також місцевого колориту, село є дуже привабливим для туристів.

28.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали