Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Гірськолижний спорт є дуже привабливим для багатьох туристів в зимовий період, адже крім позитивного впливу на організм, який надає гірське повітря і активний відпочинок, це ще й дуже весело. У селі Тухля ви отримаєте море задоволення!

Тухля з повісті Івана Франка

Затишно розташувавшись уздовж річки Опір, з нетерпінням чекає вас в гості затишне село.

Це чудове місце приваблює туристів не тільки гірськолижним спортом і зеленим туризмом. Саме в Тухлі розгорталися події в повісті великого Івана Франка «Захар Беркут».

Мальовнича природа не залишить вас байдужими, а гостинні жителі підкорять своєю чуйністю. Тут кожен знайде собі розвагу до душі.

Пам'ятки села Тухля

Привабливим є близьке розташування до відомого гірськолижного курорту Славське, куди за активним відпочинком їдуть туристи з різних куточків. Але не тільки це славить прекрасне село.

Ще однією визначною пам'яткою Тухлі є Франківський колодязь і пам'ятник Івану Франку. Написана ним відома повість заснована на реальних історичних подіях. Прекрасна старовинна церква, яка знаходиться в селі, так само викличе у вас інтерес.

Ну і неможливо обійти увагою мальовничу природу даного місця. Вершини гір, густі ліси, річка і чисте повітря залишаться у вашій пам'яті надовго.

Історія легендарної Тухлі

У 1241 році на село напали монголо-татари, але місцеві жителі з Захаром Беркутом на чолі, відбили атаку. Так в своїй повісті писав Іван Франко. Офіційно, історія Тухлі починається з першої писемної згадки в 1397 році. Залізниця з'явилася тут в 1880 році.

 

Здається, що кожен куточок тут просякнутий подіями, які описані великим автором. Якщо у вас виникне бажання дізнатися ще більше з життя села, то місцеві жителі з величезним задоволенням розкажуть вам цікаві легенди і розповіді.

27.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали