Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Так іноді хочеться відправитися в невелике містечко, де все тихо, затишно, де жителі завжди з посмішкою тебе вітають. Одним з таких місць завжди був місто Хирів. І якщо ви прямо зараз, читаючи цей текст, представили затишні вулички скромного, але дуже гостинного населеного пункту, а по вашому організму розлилося відчуття задоволення від цих фантазій – вам точно це місто припаде до душі! Можна довго розповідати про причини, за якими варто хоча б раз побувати тут. Але як тільки ви дочитаєте цей короткий текст до кінця – ви самі це зрозумієте і, цілком ймовірно, почнете нам дзвонити, щоб забронювати тур сюди.

Хирів – тут побував бравий солдат Швейк 

Чарівна природа, красиві і густі ліси, цікаві місця – це все місто Хирів, яке знаходиться в Старосамбірському районі Львівської області. Приїхавши сюди ви отримаєте море вражень і привезете додому тільки хороші спогади. Кожен з нас чув про солдата Швейка, про якого писав Ярослав Гашек.

Побувавши одного разу в цьому місті, відомий чеський письменник згадав про нього в своєму романі. А скільки ще цікавого ви зможете дізнатися, приїхавши в це чудове місце

Цікаві пам'ятки Хирова

Не тільки роман відомого письменника славить це місто. Головною визначною пам'яткою Хирова є Єзуїтський колегіум. Споруда всього комплексу, а саме монастиря, конвікту і інших приміщень тривала з 1881 по 1906 рік. Розміри споруди і зовнішній вигляд просто вражають.

Цікавість у туристів викликає великий залізничний вокзал. У 1846 році в місті була побудована церква Різдва Пресвятої Богородиці. Обов'язково зверніть увагу на старовинний костел Св. Лаврентія, 1710 року. Ця будівля здається зберігає в своїх стінах багатовікові історії.

Історія міста Хирів 

За однією з численних версій, місто отримало свою назву на честь відомого всім нам брата Хорива. Історія невеликого міста Хирів дуже цікава. Перші згадки про селище датуються 1347 роком, а Магдебурзьке право було отримано в 1528 році.Перший костел у місті був побудований в 1531 році, який згорів в 1640 році. Саме на його місці з’явився костел Св. Лаврентія, який і сьогодні привертає увагу туристів. За час свого існування територія була під владою Австрії, Польщі, Радянського Союзу. З 1991 року входить до складу України.

13.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали