Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Кожному з нас іноді просто необхідно опинитися в казці, відчути якусь таємничість, загадку, змінити обстановку і просто радіти життю і навколишній красі. Нехай ненадовго, але втекти туди, де так чудово. Місто Жовква перевершить твої очікування!

Жовква – мрія туриста! 

Це чудове місто вабить з усіх кінців світу любителів і цінителів прекрасного. Тут чудово все – від природи до звичайної лавочки на вулиці.

Жовква по праву вважається маленьким Львовом. Величезна кількість пам'яток, неймовірної краси пейзажі, гостинні жителі. Кожен куточок міста має свою історію і свій характер.

Якщо вам потрібен гарний відпочинок, позитивні емоції і море вражень – ласкаво просимо!

Надзвичайні пам'ятки міста Жовква

Це місто нагадує собою музей, експонати якого знаходяться під відкритим небом. Жовква так багата пам'ятками, що просто втрачаєш дар мови. Це справжні архітектурні шедеври, що несуть в собі історичну цінність.

Церква Різдва Пресвятої Богородиці 1705 року, старовинна Троїцька церква, в якій зберігся іконостас початку 17 століття.

Своєю неймовірною красою вражає Василіанський монастир і церква Серця Христа. Вражаючий зразок епохи відродження представлений замком, будівництво якого тривало з 1594 по 1606 роки.

Доповнює цю красу старовинний парк. Історичну цінність несе в собі костел Св. Лаврентія, який служить усипальницею для засновника цього міста і його сім'ї. Особливий інтерес викликає домініканський монастир з цілим комплексом прибудов. І це далеко не всі прекрасні куточки цього чудового міста.

Історія незвичайної Жовкви 

Назву місто отримало від імені власника Станіслава Жолкевського. Саме з початком будівництва гетьманом замку на цій території почалася історія Жовкви. У 1603 році було отримано магдебурзьке право.

 

За всі роки свого існування місто було під різною владою. З 1951 по 1992 роки, місто називалося Нестеров, на честь загиблого льотчика, автора «мертвої петлі».

Ви обов'язково повинні приїхати сюди, щоб перейнятися історією міста, побачити всі ці шедеври архітектури і неймовірні пейзажі.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

05.05.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали