Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви вже мрієте про те, як поїдете в довгоочікувану відпустку, про те, як будете насолоджуватися прекрасною природою і чистим повітрям? Адже тільки хороший відпочинок і позитивні емоції дають заряд енергії і наповнюють вас новими силами. Вирушаючи до Дашави, готуйтеся отримати тільки найкращі і дуже яскраві враження!

Дашава любить гостей!

У Львівській області, біля підніжжя величних Карпат, в долині річки Бережниця, чекає вас гостинний селище Дашава.

Приїхавши в це чудове місце, у вас буде можливість насолодитися чистим повітрям, неймовірними краєвидами, якими так багата Західна Україна, древньою історією і неймовірною кухнею.

З кожним роком сюди їдуть все більше туристів з усіх куточків нашої країни, адже тут відпочиває і душа, і тіло.

Пам'ятки смт. Дашава

Основними визначними пам'ятками смт. Дашава є його природні багатства. Смарагдова зелень, яскраве блакитне небо і аромат квітучих садів просто заворожує. Тут забуваєш про всі насущні проблеми і просто насолоджуєшся! У селищі знаходиться красива церква.

У сусідніх населених пунктах ви можете відвідати музей гетьмана Виговського, який знаходиться в селі Руда, монастир святого Герарда в смт. Гніздичів.

А всього в декількох кілометрах від селища, в Підгірцях, вам випаде можливість насолодитися видом старовинної дерев'яної церкви Св. Духа 1810 року.

Історія Дашави

Звичайне село, перші письмові згадки про яке датуються 1448 роком, стало згодом важливим смт. Дашава з великою історією. На території селища було знайдено родовище природного газу. А в 1922 році був прокладений перший газопровід.

 

Територія неодноразово потерпала від татарських нальотів, а населення страждало від поборів польської знаті. Зараз це перспективний селище, яке представляє великий інтерес для туристів.

17.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали