Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви все ще не вирішили, де хочете провести свою довгоочікувану відпустку? Тоді вам безумовно сподобається в одному затишному, теплом і цікавому селі. Цей відпочинок вам припаде до душі, адже тут ви зможете просто насолоджуватися! Ви можете скільки завгодно шукати ідеальне місце для своєї відпустки, але якщо ви хоча б раз побували в цьому дивовижному населеному пункті – наступні рази вас сюди немов магнітом буде притягувати.

Доказ тому той факт, що ви зараз читаєте цей текст. Про Малечковичі знає не кожен турист і вже якщо ви знайшли цю сторінку – стало бути, ви зробили це цілеспрямовано. Або ж сама доля закликає вас до того, щоб ви відкрили для себе красу цього скромного і в той же час розкішного (з точки зору відпочинку, звичайно) села. 

Малечковичі чекають вас! 

З величезним задоволенням і гостинністю прийме вас село Малечковичі, що знаходиться в Пустомитівському районі Львівської області.

Близьке розташування до культурної столиці України – Львову, робить це місце ласим для туристів і гостей міста. Чудова природа, незвичайне повітря і чуйні місцеві жителі не залишать вас байдужими. Тут ви зможете відпочити і душею, і тілом, відчути неймовірне відчуття свободи від щоденної рутини і набратися сил.

Одне з головних переваг, зрозуміло, близькість до Львова. Це – унікальна можливість закохатися в місто Лева, досліджувати його вздовж і поперек, при цьому жити неподалік від серця Західної України, за помірною вартістю. Та й життя в Малечковичах – суцільне задоволення і в цьому ви зможете переконатися відразу ж по прибуттю.

Пам'ятки села Малечковичі

Самою головне родзинкою і пам'яткою Малечковичів є природа! Ви тільки уявіть собі озеро Наварія в оточенні запаморочливої ??краси лісів. Ці смарагдові переливи просто заворожують! А як чарує лісове вбрання восени…  Створюється враження, ніби пензель великого художника розфарбував дерева усіма червоними та жовтими кольорами! І все це на тлі глибокого синього неба!У селі є дуже красива церква Введення у храм Пресвятої Богородиці. У довколишніх селах, в сього в декількох кілометрах, ви зможете подивитися костел Всіх Святих в селі Годовиця і Вознесенський костел в селі Наварія. Для вас завжди відкрито і місто Львів, з його величезний кількістю культових споруд та історичних пам'яток архітектури.

 

Історія красивого села Малечковичі 

На сьогоднішній день не так багато відомо про це чудове село. Вперше згадка в історії Малечковичі датується приблизно 1491 роком. У 1505 році село перебувало під  королівською владою. Ще відомо, що в 1570 роком ці землі належали Вацлаву Дзедушицькому. Згадував у своїй роботі це село і Михайло Грушевський, вказуючи на те, що цим землям пощастило уникнути нападів татар, які грабували і знищували сусідні землі. Для того, щоб зануритися в цю прекрасну атмосферу, дізнатися більше про життя села, вам обов'язково варто сюди приїхати!

01.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали