Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Іноді хочеться змінити звичний міський пейзаж і зануритися в казку. Опинитися серед незайманої природи, де хочеться розправити крила і летіти на зустріч помахом чарівної палички! В такому випадку відправляйтеся в Заплатин! Саме тут можна абстрагуватися від звичної реальності і забути про всі нагальні питання. Час ніби завмирає і найважливіше, що належить випробувати – невимовне відчуття легкості і релаксу. Так-так, тут відпочиває не тільки тіло, а й душа.

Прекрасне село Заплатин

Західна Україна вабить туристів з усього світу, адже тут чудова природа, відмінна екологія, безліч цікавих пам'яток культури та архітектури, чудові умови для любителів гірськолижного спорту, а також гостинні жителі і колоритні села.

Заплатин не виняток. Приїхавши сюди ви зможете насолодитися усіма цими принадами. Цей населений пункт уже протягом багатьох років приваблює не тільки туристів з України, а й з Європи! Рівень розвитку дозволяє задовольнити потреби навіть найвибагливіших.

Відпочинок на будь-який смак, для будь-якої категорії мандрівників. Найцінніше, мабуть, – неймовірна атмосфера спокою, яка дивним чином зливається воєдино з нестримною енергією веселощів.

Неповторні пам'ятки села Заплатин

Унікальна екосистема з різноманітною флорою і фауною є головною визначною пам'яткою Заплатина.

Ви тільки уявіть собі, як перед вами відкривається неймовірний краєвид змішаних лісів. Тут присутні всі 50 відтінків зеленого – нефритовий, смарагдовий, лаймовий, малахітовий і в інші. Це ж мрія будь-якого художника! Величезна різноманітність ягід і грибів зроблять ваш відпочинок більш захоплюючим. А який тут схід сонця! Це просто неймовірна краса, коли перші промені сонця, ковзаючи по верхівках будинків і дерев, повільно піднімаються в синє небо.
 

 

А як приємно посидіти на березі невеликої річки і просто насолодитися звуками природи. Гостинність місцевих жителів робить відпочинок комфортним і затишним. Для любителів цікавої архітектури теж буде чим помилуватися. У селі знаходиться церква Різдва Пресвятої Богородиці, побудована в 1925 році. Також можете оглянути безліч інших історичних і культурних пам'яток в сусідніх селах і містах.

Невелика історія Заплатина 

Про історію села Заплатин не багато відомо. Засноване було в далекому 1342 році. Як і вся територія Західної України, село терпіло набіги татарських військ, розграбування і руйнування.

Храм, який тут знаходиться, був куплений і перенесений з іншого села в 1928 році. Поставили його, імовірно, на місці колишнього, який згорів в неспокійні для жителів часи. Зараз село є чудовим місцем для відпочинку, який обов'язково запам'ятається вам!

20.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали