Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Іноді хочеться змінити звичний міський пейзаж і зануритися в казку. Опинитися серед незайманої природи, де хочеться розправити крила і летіти на зустріч помахом чарівної палички! В такому випадку відправляйтеся в Заплатин! Саме тут можна абстрагуватися від звичної реальності і забути про всі нагальні питання. Час ніби завмирає і найважливіше, що належить випробувати – невимовне відчуття легкості і релаксу. Так-так, тут відпочиває не тільки тіло, а й душа.

Прекрасне село Заплатин

Західна Україна вабить туристів з усього світу, адже тут чудова природа, відмінна екологія, безліч цікавих пам'яток культури та архітектури, чудові умови для любителів гірськолижного спорту, а також гостинні жителі і колоритні села.

Заплатин не виняток. Приїхавши сюди ви зможете насолодитися усіма цими принадами. Цей населений пункт уже протягом багатьох років приваблює не тільки туристів з України, а й з Європи! Рівень розвитку дозволяє задовольнити потреби навіть найвибагливіших.

Відпочинок на будь-який смак, для будь-якої категорії мандрівників. Найцінніше, мабуть, – неймовірна атмосфера спокою, яка дивним чином зливається воєдино з нестримною енергією веселощів.

Неповторні пам'ятки села Заплатин

Унікальна екосистема з різноманітною флорою і фауною є головною визначною пам'яткою Заплатина.

Ви тільки уявіть собі, як перед вами відкривається неймовірний краєвид змішаних лісів. Тут присутні всі 50 відтінків зеленого – нефритовий, смарагдовий, лаймовий, малахітовий і в інші. Це ж мрія будь-якого художника! Величезна різноманітність ягід і грибів зроблять ваш відпочинок більш захоплюючим. А який тут схід сонця! Це просто неймовірна краса, коли перші промені сонця, ковзаючи по верхівках будинків і дерев, повільно піднімаються в синє небо.
 

 

А як приємно посидіти на березі невеликої річки і просто насолодитися звуками природи. Гостинність місцевих жителів робить відпочинок комфортним і затишним. Для любителів цікавої архітектури теж буде чим помилуватися. У селі знаходиться церква Різдва Пресвятої Богородиці, побудована в 1925 році. Також можете оглянути безліч інших історичних і культурних пам'яток в сусідніх селах і містах.

Невелика історія Заплатина 

Про історію села Заплатин не багато відомо. Засноване було в далекому 1342 році. Як і вся територія Західної України, село терпіло набіги татарських військ, розграбування і руйнування.

Храм, який тут знаходиться, був куплений і перенесений з іншого села в 1928 році. Поставили його, імовірно, на місці колишнього, який згорів в неспокійні для жителів часи. Зараз село є чудовим місцем для відпочинку, який обов'язково запам'ятається вам!

20.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали