Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Як приємно прокидатися в новому місті... Ось так сів у потяг, заснув, а відкриваєш очі – за вікном вже зовсім інший пейзаж. Це як починати нове життя. Нові люди, місця, архітектура. Здається, ніби й зірки на небосхилі зовсім інші – яскравіше або блідіше. А світанок в незнайомому місті – це щось зовсім хвилююче! Скільки разів у вас виходило зустрічати новий день в чужому місті? Чому б не поїхати для цього в місто Миколаїв, те, яке у Львівській області. Всього в 30 кілометрах від міста левів вас чекає захоплююче знайомство цікавими місцями!

Колоритний Миколаїв

Це місто, мабуть, як і кожне на Західній Україні, має багату історію, насичене життя і якийсь особливий шарм!

З верхньої точки відкривається дивовижна панорама приватних будівель. Немов дахи маленьких лялькових будиночків розсипалися по всьому Миколаєву. Особливо радує природа цієї землі. Цікавий ландшафт, насичена зелень і незвично глибоке синє небо. У місті багато цікавих пам'яток. А скільки тут затишних кафе, де можна покуштувати традиційну кухню, в тому числі і побалувати себе ароматною кавою.

Тим, хто ще не встиг дослідити всіх найбільш значущих пам'яток, дуже рекомендуємо кинути все і відправитися в дорогу. Цей населений пункт – той самий рідкісний випадок, коли кожен мандрівник тут знайде щось для себе. Особливо вам тут сподобається, якщо ви – прихильник спокійного і розміреного відпочинку.

Тут дуже радують атмосфера спокою, відсутність величезних натовпів туристів, які своїм позуванням перед фотоапаратами відверто заважають побачити всю красу, характерну Миколаєву. Загалом, нудно тут не буде!

Пам'ятки Миколаєва вас вразять!

Хіба можна собі уявити нудний населений пункт у Львівській області, де немає цікавих і пам'ятних місць? Звичайно ж, ні. Тут навіть найменше і непримітне село зможе подарувати вам масу яскравих вражень. Що вже говорити про велике місто! Особливий інтерес викликають культові споруди Західної України.Є й серед пам'яток Миколаєва такі цікаві архітектурні та сакральні цінності. Наприклад, костел Св. Миколая 1607-1636 років, храм Св. Архангела Михаїла 1860 року, а також церква Св. Миколая 1848 років. Ще одним цікавим зразком архітектури, в тому числі і ландшафтно-паркової, є садиба 1850-1875 років, будівництво якої відбувалося на кошти графа С. Скарбека. Дана споруда спочатку будувалася як приміщення для дітей-сиріт.

 

На околиці міста є дивовижний пам'ятник природи – грот «Прийма», який приведе в захват кожного туриста. Також варто відвідати каплицю «Писанку», яка так знаменита на всю Україну. Ну і, звичайно ж, велика експозиція краєзнавчого музею нікого не залишить байдужим.


 

Слідами історії Миколаєва

Засноване це чудове місто, на території якого протікає річка Дністер, ще в 150 році. Саме в цей час Миколі Тарлу була вручена грамота від короля, яка давала дозвіл на заснування міста на цій землі. Не складно здогадатися, що особливої скромністю шляхтич не мучився, тому і назвав місто в свою честь.

Так почалася історія Миколаєва. Уже в 1820 році прилеглі землі були куплені польським графом Станіславом Скарбеком. Ще з часів Першої Світової війни на території міста збереглися австрійські укріплення. Сьогодні місто радує нас розвиненою інфраструктурою цікавими пам'ятками природи та архітектури.

14.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали