Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Відпочивати завжди приємно. Але іноді навіть втомлюєшся від відпочинку, хочеться просто побути наодинці з природою, з самим собою. Хочеться поїхати куди-небудь в тихий куточок зі своєю сім'єю або друзями. Туди, де дихається легко, де можна насолоджуватися кожною миттю – в село Малехів! Ну що? Здивували? Мабуть, далеко не кожному прийде на розум цей населений пункт, в роздумах про відпочинок. А це даремно! І прямо зараз ми пояснимо чому...

Малехів – смарагдове місто

Уздовж річки Полтва, розташувалося прекрасне село, що потопає в зелені лісів з величезною кількістю грибів і ягід. І називається воно Малехів. Зручне розташування всього в 8-ми кілометрах від неймовірного Львова, робить його ще більш привабливим для туристів.

А які мальовничі тут пейзажі, обрамлені силуетом Карпат. Любителі зеленого туризму з гідністю оцінять відпочинок в цьому старому, але дуже красивому селі.

Яскраві пам'ятки Малехова

Безумовною перевагою даної місцевості є чиста екологія, цікаві пейзажі і комфортний відпочинок. Сподобається тут і любителям риболовлі, адже риба чудово клює весь рік. Місцева природа є не просто прикрасою, а пам'яткою села Малехів.

Ви тільки уявіть собі вогненно-червоні листяні ліси з жовтими переливами, смарагдові і нефритові хвойні. Тут ціла палітра, про яку мріє будь-який художник.

Цінителі пам'ятників архітектури теж зможуть знайти собі захоплення. Костел Св. Архангела Михаїла 18 століття зберігся на території села. Історичну та культурну цінність представляє церква Пресвятої Богородиці 18 століття, в якій знаходиться ікона Пресвятої Родини. А якщо ще й врахувати, що від села до Львова можна «рукою подати», то це просто райське місце для туриста.

 

Історія села Малехів

В 1377 згадується фільварок, який і був територією цього села. Саме з того моменту і бере свій початок історія Малехова, відоме раніше як Малохі. На недовгий період, після отримання в 1419 році Магдебурзького права, дана територія мала статус містечка. У 1770 році був побудований костел, який і нині перебуває в селі. На сьогоднішній день – це чудове курортне село, яке безумовно варто відвідати і насолодитися кожним моментом, проведеним тут.
 

20.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали