Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Для того, аби добре відпочити, насолодитися природою, отримати масу вражень від визначних пам'яток і просто розслабитися, не обов'язково їхати в іншу країну! Варто просто відправитися в прекрасне місто Рава-Руська! Готові посперечатися, що ви і не чули про таке! Ну що? Ви готові до відкриттів? Вам цікаво пізнати щось новеньке? Тоді запрошуємо вас в це незвичайне містечко, яке навряд чи залишить вас байдужим.

Рава-Руська підкорить вас!

Це місто розташувалося в одній з наймальовничіших місцевостей Львівської області, над річкою Рата, на території Розточчя.

Від видів, які відкриваються вашому погляду, просто захоплює дух! Завдяки кліматичним умовам, тут просто чудова екологія.

Відпочинок в Раві-Руській підійде любителям зеленого туризму, сімейного відпочинку та просто для бажаючих насолодитися природою, не втрачаючи при цьому комфортних умов.

Вражаючі пам'ятки Рави-Руської 

Безумовно, природна краса, яка просто переповнює це чудове місто, є його родзинкою і гордістю. Але це не єдина пам'ятка Рави-Руської.

Величезний інтерес у туристів викликає костел Св. Йосипа, який був побудований в 1770-1775 роки. Це сакральна споруда є пам'ятником архітектури національного значення і є прекрасним прикладом стилю пізнього бароко.

Ще одним представником цього стилю в місті є костел Св. Михайла і монастир францисканців-реформаторів 1725 року. Чудовим пам'ятником архітектури, уцілілим всупереч всім подіям, є міська ратуша. У місті щорічно проходить фестиваль народної творчості «Галицькі перехрестя». І це далеко не все, чим вас підкорить це чудове місто!

 

Історія міста Рава-Руська

Неможливо дізнатися і полюбити місто, якщо хоч трохи не зазирнути до його минулого. Історія Рави-Руської бере свій початок в далекому 15 столітті, що підтверджено письмово в 1445 році, коли князь Владислав дав назву цьому населеному пункту.

Завдяки вдалому місцю розташування, у місті активно розвивалися ремесла і торгівля. А поява в 1887 році залізничних шляхів, дало додатковий поштовх для розвитку. З 1920 по 1939 роки входить до складу Польської республіки. На даний момент місто є ласим шматочком для туристів.

11.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали