Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Рава-Руська

Галичина, Львівська

Для того, аби добре відпочити, насолодитися природою, отримати масу вражень від визначних пам'яток і просто розслабитися, не обов'язково їхати в іншу країну! Варто просто відправитися в прекрасне місто Рава-Руська! Готові посперечатися, що ви і не чули про таке! Ну що? Ви готові до відкриттів? Вам цікаво пізнати щось новеньке? Тоді запрошуємо вас в це незвичайне містечко, яке навряд чи залишить вас байдужим.

Рава-Руська підкорить вас!

Це місто розташувалося в одній з наймальовничіших місцевостей Львівської області, над річкою Рата, на території Розточчя.

Від видів, які відкриваються вашому погляду, просто захоплює дух! Завдяки кліматичним умовам, тут просто чудова екологія.

Відпочинок в Раві-Руській підійде любителям зеленого туризму, сімейного відпочинку та просто для бажаючих насолодитися природою, не втрачаючи при цьому комфортних умов.

Вражаючі пам'ятки Рави-Руської 

Безумовно, природна краса, яка просто переповнює це чудове місто, є його родзинкою і гордістю. Але це не єдина пам'ятка Рави-Руської.

Величезний інтерес у туристів викликає костел Св. Йосипа, який був побудований в 1770-1775 роки. Це сакральна споруда є пам'ятником архітектури національного значення і є прекрасним прикладом стилю пізнього бароко.

Ще одним представником цього стилю в місті є костел Св. Михайла і монастир францисканців-реформаторів 1725 року. Чудовим пам'ятником архітектури, уцілілим всупереч всім подіям, є міська ратуша. У місті щорічно проходить фестиваль народної творчості «Галицькі перехрестя». І це далеко не все, чим вас підкорить це чудове місто!

 

Історія міста Рава-Руська

Неможливо дізнатися і полюбити місто, якщо хоч трохи не зазирнути до його минулого. Історія Рави-Руської бере свій початок в далекому 15 столітті, що підтверджено письмово в 1445 році, коли князь Владислав дав назву цьому населеному пункту.

Завдяки вдалому місцю розташування, у місті активно розвивалися ремесла і торгівля. А поява в 1887 році залізничних шляхів, дало додатковий поштовх для розвитку. З 1920 по 1939 роки входить до складу Польської республіки. На даний момент місто є ласим шматочком для туристів.

11.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали