Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Якщо ви вирішили відпочити, набратися сил, подивитися цікаві місця або просто змінити звичну вам обстановку, тоді сміливо вирушайте в Яворові Львівської області. Там вас чекає незабутній відпочинок! Мало хто приїжджає сюди з метою провести свою відпустку тут повністю, хоча, багато, звичайно, приділяють цьому населеному пункту кілька днів. Повірте, він того заслуговує. Кожен турист буде задоволений своїм відпочинком тут!

Яворів – відпочивай і насолоджуйся!

Це прекрасний і затишний куточок Львівської області, в якому відпочиває душа.

Улюблене місто польського короля Яна Собеського розташувалося біля річки Шкло, недалеко від українсько-польського кордону. Назва, за однією з версій, Яворів отримав від лісів, які його оточують.

Пам'ятники архітектури, музеї і просто краса міста, приваблюють сюди туристів. Саме в цьому чудовому місті Петро I заручився з коханою Катериною I. Приїхавши сюди, ви обов'язково заберете з собою тільки позитивні емоції і приємні враження!

Пам'ятки Яворова потрібно бачити! 

Якщо ви вирішили їхати на Західну Україну, то обов'язково повинні заїхати в Яворів і подивитися на його визначні пам'ятки, яких тут не мало. Одним з культових споруд міста є церква Святого Юрія і дзвіниця. Давня церква Різдва Богородиці 1573 року і костел Св. Пера і Павла викликають  цікавість у гостей міста. Особливий шарм додають залишки замку польського короля Яна III Собеського.

Поринути в історичне та культурне життя цього затишного куточка Львівської області можна в історико-етнографічному музеї «Яворівщина». Також цікаво буде відвідати музей-садибу відомого письменника Осипа Маковея. У міста знаходиться новий, але не менш цікавий і оригінальний пам'ятник у формі глобуса.


 

Історія міста Яворів 

Раніше відоме як село, вперше згадується в документах в 1376 році. Історія Яворова, улюбленця польського короля, цікава і захоплива. З давніх часів це місце славилося такими ремеслами, як різьблення по дереву, вишивання, декоративний розпис та інші.

 

Після отримання статусу вільного міста в 1772 році, на територію почали активно заселятися німецькі колоністи, відкриваючи багато нових підприємств. На даний момент це місто, яке розвивається,  з гарною інфраструктурою і чудовим потенціалом, яке приваблює туристів.

14.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали