Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ось вона, ваш довгоочікувана відпустка, про яку ви так давно мріяли! Але ви все ще не вирішили куди хочете поїхати? Тоді вибір очевидний – це Стрий! Час, проведений в цьому чудовому місті, ви запам'ятаєте назавжди. Ви ж в курсі, що в Україні є безліч міст і селищ, гідних уваги мандрівників?! Але, очевидно, за одну відпустку можна відвідати не всі. І вже якщо ви очікуєте від свого відпочинку чогось нетривіального – вам неодмінно варто приїхати саме сюди!

Стрий – місто, яке вражає!

Красиві затишні вулиці, старовинна архітектура та чудова екологія – це все Стрий, який розташувався на березі однойменної річки.

З кожним роком сюди приїжджає все більше туристів. Величні хвойні ліси, що оточують місто, наповнюють його неймовірним ароматом, який створює відчуття затишку і чистоти. А величезна кількість історичних та культурних пам'яток зачаровує своєю красою.

Приїхавши в це чудове місто, кожен зможе знайти собі розвагу для душі.

Прекрасні пам'ятки Стрия

Місто вражає кількістю цікавих місць, архітектурних пам'яток і стародавніх споруд, які мають місцеве і національне значення. Символом міста Стрий і головною визначною пам'яткою є костел Різдва Діви Марії 1425 року.

Це витвір мистецтва, побачивши який захоплює дух! Викликає захоплення і Успенський Собор, будівництво якого відноситься до 19 століття. У місті є багато музеїв, які обов'язково варто відвідати.

Краєзнавчий музей «Верховина» відкриє перед вами безліч цікавих експонатів, серед яких старовинні ікони та книги, писанки, зброї козаків і опришків. І це далеко не все, чим вас може здивує це цікаве місто.

Історія Стрия

Ще з давніх часів на території нинішнього міста жили люди. Історія Стрия цікава і насичена. Перші письмові згадки датуються 1385 роком. Місто було успішним торговим центром і в 1431 році отримало магдебурзьке право. З 1772 по 1918 було під владою Габсбургів.

 

Місто розвивалося в багатьох напрямках, будувалися залізничні колії, відкривалися фабрики і підприємства. З 1919 по 1939 рік територія перебувала під польською владою. 1960 року має статус міста обласного підпорядкування.

05.05.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали