Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Чим більше ми подорожуємо, тим більше цікавого дізнаємося. Це дає можливість познайомитися з якимись особливими місцями, традиціями та історією, культурою та іншими аспектами буття сучасноті або ж далекого минулого. Місто Радехів повідає вам багато цікавого про Західну Україну. І ви, звичайно ж, як і будь-який читач (особливо якщо ви – досвідчений мандрівник), подумаєте про те, що про Західну Україну можна слухати історії нескінченно і навіть за роки не пізнати всього... Зізнаємося, ви матимете рацію. І тільки одним містом Радехів ви теж не зможете відкрити для себе всю красу цього регіону. Але ми запевняємо вас в одному – такої концентрації задоволення, яке ви отримаєте тут, більше не знайти ніде!

Захоплюючий Радехів

Міцно осівши в Надбужанській котловині, над річкою Острівка, з величезним задоволенням приймає гостей місто Радехів.

Це досить старе місто, з затишними вулицями, цікавими будівлями та привітними мешканцями. Добре розвинена інфраструктура. Як і на всій території Львівської області, тут чудова природа.

Вам буде дуже цікаво походить по місту, дізнатися його історію і оглянути численні пам'ятники.

Цікаві пам'ятки Радехова

Цьому місту є що вам розповісти і показати! Пам'ятник Ісусу Христу, встановлений в 2008 році, прикрашає і оберігає цей затишний куточок Львівської області.

До визначних пам'яток Радехова можна віднести будівлю міської ради 1910 року, залишки стін палацу і паркової оранжереї 19 століття, приміщення народного дому 1912 року. У місті є два храми Святого Миколая, новий і старий. Дерев'яний храм 1918 був побудований на місці іншого, який постраждав від удару блискавки.

Найцікавішим місцем для туристів в місті буде історико-краєзнавчий музей, який зібрав в собі понад 1500 експонатів. Музей відкритий був в 2004 році. Тут ви зможете ознайомитися з визначними жителями, флорою і фауною, а також історією міста. Особливий інтерес викликає інтер'єр справжньої селянської хати, з меблями, одягом та іншими деталями. Тут ви зможете повністю перейнятися побутом місцевих жителів.


 

Історія міста Радехів

Історія Радехова має кілька версій про виникнення назви. Одна говорить про те, що на даній території було «радісно ховатися» жителям під час татарських набігів, інша про те, що місто було назване на честь перших власників. У будь-якому випадку, перші письмові згадки датуються 1472 роком, а статус міста було отримано в 1752 році.

 

Коли територія перейшла у володіння графа Мера, тут почала розвиватися торгівля, був побудований палац і красива оранжерея, від якої на сьогоднішній день, на жаль, залишилися лише елементи. У 1887 році був відкритий пивзавод, який працював аж до 2000 років. Вам безумовно буде цікаво відвідати це місто і перейнятися його атмосферою!

28.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали