Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Як ви ставитеся до мегаполісів? Існує думка, що сучасні люди відверто втомилися від шуму міста і прагнуть усамітнитися десь далеко за його межами. Примітно ще й те, що багато, хто живе далеко від великих населених пунктів, не особливо прагнуть відвідувати їх. Кам'яними джунглями вже навряд чи когось вразиш. Стає модним еко-туризм, все більша кількість мандрівників віддає перевагу тихим, спокійним, відокремленим, але не позбавленим комфорту населеним пунктам. Загалом, є невеликі міста і села, в яких можна відшукати щось цікаве для себе, отримати насолоду від життя і просто відпочити від суєти. Можливо в селі Радванці ви знайдете те, що шукаєте.

Миловиде село Радванці

Ви не зустрінете такої чудової, непошкодженої природи в місті, а також людей, які з величезним задоволенням і посмішкою приділять вам увагу. Адже тут немає цієї міської метушні, вічно поспішаючих людей і машин.

Це маленьке, затишне село Радванці, яке знаходиться в Радехівському районі Львівської області. Здається, що тут відпочиває душа і набирається сил тіло.

Не дарма, ще в далекому минулому, називали його «королівським селом». Так може і ви відчуєте себе тут королівськими особами?

Пам'ятки в селі Радванці

Як і в будь-який інший куточок Західної України, Радванці має свої пам'ятки, які обов'язково припадуть вам до душі.

Величезний інтерес у гостей і трепетну любов у місцевих жителів викликає церква Різдва Пресвятої Богородиці і дерев'яна дзвіниця. Будівництво церкви датується 1648 роком, хоча освячена вона була пізніше, в 1700 році.

Ще відмінною рисою села є неймовірна природа. Оточене майже з усіх боків прекрасними лісами, в яких росте багато грибів, лісових горіхів і безліч ягід, село є ласим шматочком для любителів чистого повітря. Величезна різноманітність флори і фауни просто вражає.


 

Історія невеликого села Радванці

Походження назви села пов'язують з ім'ям Радован. Офіційна історія Радванці починається з першої писемної згадки в 1531 році. Територія в той час належала Белзькому воєводстві. У 1648 році була побудована церква, яка в подальшому не один раз закривалася.

 

Сильна буря 1978 року завдала великої шкоди храму. Спільними зусиллями почався ремонт і відновлення церкви, а вже в 1989 році її знову відкрили. Вам варто приїхати в це затишне село і насолодитися відпочинком!

18.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали