Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Як дивно і цікаво зануритися в справжню історію, в гущу подій далекого минулого, насолодитися гарною архітектурою різних епох, яка зберігає в собі стільки таємниць, загадок і історій. Ідеальним місцем для подорожі в минуле є Крилос.

Крилос – невелика частина великої історії!

Справжня княжа столиця Галич перебувала раніше на місці нинішнього села Крилос. Тут кожен камінь просочений історією.

Розташувалося село в Івано-Франківській області, на березі річки Луква. Неймовірної кількості пам'ятки, історичні місця, дивовижна природа і дух часу справлять на вас незабутнє враження. Ви будете захваті від подорожі в це село.

Найцінніші пам'ятки Крилоса

Ви навіть уявити собі не можете, які пам'ятки вас чекають в Крилосі! Національний заповідник «Давній Галич» розкинувся на Крилоській горі. Саме на цій території знаходяться найдивовижніші пам'ятники археології, культури та архітектури історичного центру Галицько-Волинського князівства.

Старостинський замок 1367 року до цього дня створює враження неприступної фортеці і мощі, незважаючи на численні руйнування. На території заповідника знаходиться «Галичина могила», в якій, за легендою, похований сам князь Гал. Дивним пам'ятником природи є цілюще джерело, яке називають Княжа криниця. Легенда свідчить, що з'явився він, коли княжий меч торкнувся землі, щоб забезпечити воїнів питною водою.

Великий інтерес представляють Митрополичі палати 18 століття. Нині в цих стінах перебувають історичний музей, в якому знаходиться ??велика кількість експонатів Давнього Галича. Церква Успіння Пресвятої Богородиці 1586 року була побудована з руїн Успенського собору.Також варто звернути увагу і на реконструкцію дерев'яної церкви 18ст. Бажаючі познайомитися з побутом жителів Прикарпаття обов'язково повинні відвідати скансен. У музеї представлені традиційні житла, пам'ятки народної архітектури, старовинні предмети побуту.

 

Найдавніша історія села Крилос

Історія Крилоса багата подіями. Княжа столиця вперше згадується в 1140 році. У 1157 році князем Ярославом Осмомислом була зведена дивовижної краси святиня – Успенська церква, яка була зруйнована ордою Батия в 1241 році. Приблизно в цей час столиця Галицько-Волинського князівства була перенесена в Холм. Це дивовижне село, побувати в якому повинен кожен!

28.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали