Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Якщо ви любите відпочити з душею, провести час серед дивовижної природи, отримати море вражень і вирватися з пут задушливого мегаполісу, тоді пакуйте дорожній рюкзак і вперед за новими емоціями! Ми вирушаємо в Тростянець! Молодь уже давно облюбувала цей населений пункт. Сюди приїжджають не тільки на екскурсії, а й для відпочинку в наметах! Тут ви зрозумієте, як може відпочивати душа.

Чудо-селище Тростянець

Часом постійна робота, побут і суєта змушують нас забути про дивовижний відпочинок на березі річки, де можна відпочити і душею, і тілом.

Уявіть, як ви прогулюється по чудовій землі, яка колись належала гетьманському роду, насолоджуєтеся дивовижною природою, вдихаєте чудове чисте повітря. Як у казці, вас полонить смарагдова зелень і потоки річки.

І все це – селище Тростянець, яке розкинуло свої володіння на березі однойменної річечки. Хіба не чудово було б прямо зараз вирватися з «бетонних джунглів» і опинитися в цьому славному місці? Тим більше, якщо тут є чим помилуватися!

Рідкісні, але неперевершені пам'ятки Тростянця

Неможливо приїхати в будь-який населений пункт, і не відвідати його скарбниці. Приїхавши в це  мальовниче селище, вирушайте відразу в місцевий приватний краєзнавчий музей.

Експозиція музею, відкритого в 2005 році, присвячена всьому гетьманського роду Скоропадських. Тут ви зможете перейнятися атмосферою минулих років і дізнатися багато цікавого з життя відомого роду. Серед експонатів є особисті речі родини Скоропадських, деякі предмети меблів, зброя. Також можна вивчити експонати періоду скіфської епохи, Київської Русі.

 

Але головною і дорогоцінної пам'яткою Тростянця є однойменний дендропарк. Це один з найбільш вражаючих ландшафтних парків України, який був створений ще в 1834 році. Тут створено дивовижний штучний гірський рельєф. Чисті ставки, в яких плавають прекрасні лебеді, і вершини місцевих «Альп» створюють особливу атмосферу.А яка тут флора! У парку росте близько 1700 видів різних дерев і чагарників, серед яких кілька видів сосен, ялин і ялівець, а також більше 250 квіткових рослин. Площа дендрологічного заповідника досягає 170га. Хіба можна упустити можливість зробити чудову екскурсію по цим чудовим місцях?

Історія гетьманського селища Тростянець

Невелике селище в Чернігівській області засноване ще в 18 столітті. Починаючи з 1820 року, дана територія належала легендарному роду Скоропадських і велика частина історії Тростянця пов'язана з їх життям. Іван Скоропадський, дід відомого гетьмана, в 1834 році створив на цих землях неземної краси парк. Тут же він і похований.

На жаль, садиба відомої родини не збереглася до наших днів. Перейнятися атмосферою, прогулятися серед мальовничої природи і просто відпочити від зайвої суєти – саме для цього варто приїхати в цей славний селище.

11.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали