Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Гарний, тихий, затишний. Саме цими словами можна охарактеризувати розташований в Іонічному морі острів Лефкада. Природа острова - це щось приголомшливе: буйна рослинність, безліч пагорбів, чиста, яскраво-бірюзова вода і безліч пляжів - що ще треба для відмінного відпочинку!

Острів Лефкада - місце, яке вам запам'ятається

Лефкада - особливий острів, який не здатний нікого залишити байдужим. Напевно, саме тому його настільки люблять туристи, виділяючи серед безлічі інших грецьких островів.

Свою назву Лефкада отримала завдяки величним білим скелям, що розкинулися по всій західній частині острова. Одночасно чарівні і лякаючі, вони і дали Лефкаді ім'я, адже з грецької назва так і перекладається - білий.

Але не менш красиве і східне узбережжя Лефкади. Потрапляючи сюди, ви поринете в казкове море квітів, дерев і рослин, що буйною зеленню прикрашають панорами острова.

Пам'ятки Лефкада - на що варто подивитися

У місті Лефкас туристи можуть прогулятися по затишним старовинним вуличкам, а також подивитися на руїни побудованої ще в 1300 році старовинної фортеці Святої Маври.

Також гостей міста може зацікавити Музей фонографів, де можна ознайомитися з приватною колекцією фонографів і пластинок до них.

На східному узбережжі знаходиться популярний у туристів містечко Нідри. Свого часу німецький археолог Дерпфільд провів ряд досліджень, результатом яких стало твердження, що саме тут розташовувалася знаменита Ітака, оспівана ще давньогрецьким філософом Гомером.

Серед місцевих пам'яток можна виділити гробниці циклічної форми і руїни старовинного міста.

Поруч із селом Каріа, вишивки рукодільниць якої славляться далеко за межами Греції, розташована ще одна пам'ятка Лефкада - Ущелина Бджіл.

Тут туристи можуть помилуватися дивовижно красивими пейзажами, а також ближче розглянути десяток старовинних водяних млинів.

 

Пляжі Лефкади

Ну і як можна не згадати головні визначні пам'ятки острова - просто фантастичні пляжі, різноманітність яких просто вражає уяву.

Тут знайдуться пляжі на будь-який смак - і маленькі, всіяні дрібною галькою, і великі - з м'яким, оксамитовим піском, на якому так затишно відпочивати в літню спеку.

У містечку Порос туристів чекає знаменитий пляж Мікрос Ялос, а в Василиках - на самому південному селищі острова - справжній рай для дайверів, кайтерів і серферів. Тут можна як насолодитися відмінним пляжем, так і поплисти на човні на південь, до мису, де в давнину панував культ Аполлона.

 

Ну і, звичайно ж, знаменитий піщаний пляж Порто Кацики, внесений у світовий каталог кращих пляжів.

Цей пляж просто заворожує дивним контрастом практично білого піску і соковитого синьо-зеленого моря.

Історія Лефкади

Лефкада відома ще з часів Гомера, і протягом століть постійно переходила з одних рук в інші. Тут були господарями і венеціанці, і англійці, і французи, і турки, і навіть російські. І всі вони привносили щось своє в вигляд острова, що сьогодні став справжньою його родзинкою.

Подорож на «білий» острів - це можливість чудово відпочити після насичених трудових буднів, вдосталь надихатися найчистішим морським повітрям, і привезти додому не тільки приголомшливу засмагу, але і безліч приємних вражень.

29.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали