Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Іонічні острови

Греція

Іонічні острови - це справжній рай для туристів, з безліччю зелені, золотистими пляжами, і красою, яку не зміг поглинути час. Велика кількість історичних пам'яток дозволить мандрівникам з головою зануритися в епоху романтики, а гостинні, усміхнені місцеві жителі із задоволенням покажуть і розкажуть про найцікавіші місця островів.

Іонічні острови - краса поза часом

Найбільші і найпопулярніші острови:

  • Закінф
  • Ітака
  • Керкіра
  • Кефалінія
  • Китіра
  • Лефкас
  • Паксі

Іонічні острови, або, як їх через кількість називають місцеві жителі - Ептанісья, розташовуються уздовж заходу Пелопоннесу, в південній частині, а також уздовж заходу Греції.

Самі Іонічні острови включають в свій склад дванадцять островів різного розміру, і кожен з них має власну, унікальну історію і колоритні особливості.

Завдяки тому, що острови розташовані в дуже зручному географічному місці, на перехресті цілих трьох континентів, тут ще в стародавні часи вже оселилися люди, і великі цивілізації як розцвітали, так і поступово счезали, змінюючись новими.

Іонічні острови мають дивно багату природу і нескінченно красиві, тут народжувалися великі люди, що творили в великих містах, від багатьох з яких сьогодні залишилися тільки стародавні руїни.

Іонічні острови за свою історію бачили багатьох завойовників, з культури яких тут залишалося тільки краще, що дозволило створити свою власну, унікальну і неповторну індивідуальність, яка сьогодні настільки приваблива для мільйонів туристів.

Про які ж з островів говорять хвалебні промови, коли річ заходить про Іонічні острови? Які місця і пам'ятки Іонічних островів найчастіше маються на увазі?

Керкіра, або острів Корфу

Острів Корфу - справжній король Іонічного моря, що має свій незвичайний і привабливий венеціанський шарм. Він, мабуть, найбільш відомий з усієї групи Іонічних островів.

Острів, на якому феакійці приймали знаменитого Одіссея під час його мандрів, і місце, звідки він відправився назад додому.

Сьогодні Корфу відрізняється просто чудовою інфраструктурою, і нагадує справжній рай на землі зі своїми білими скелями, зеленими горами і зручними пляжами з смарагдово-синім, теплим і ласкавим морем.

А якщо до всієї цієї пишності додати велику кількість унікальних пам'яток архітектури, то можна отримати місце, де можна чудово відпочити незалежно від пори року.

Кефалонія

Кефалонія - знаменитий острів з величною і красивою столицею - Аргостолі, або, як її називають місцеві - Пікколо Париж.

Кефалонія здатна здивувати і порадувати будь-якого мандрівника, адже крім історичних пам'яток, тут є і безліч цікавих природних пам'яток.

Гарні пляжі і морські печери з цікавими таємницями, такі як озеро Акола, змійки Панагії або Кунупьера прямо звуть гостей острова на пошуки нових вражень, а красиві бухти і затишні села прекрасно підходять для походів і прогулянок.

Закинфос

Закинфос - справжня квітка сходу, місце, де народився знаменитий Діонісій Соломонос, національний грецький поет. Історія острова дуже багата подіями, а природа - дивовижно гарна.

Численні піщані пляжі з чистою водою, високі, суворі скелі що підносяться над набережними - все це виглядає дивно красиво і гармонійно.

Ітака

Ітака - острів, про який немає потреби багато розповідати, адже він і так відомий на весь світ завдяки Одіссею - герою Троянської війни, який, незважаючи на всі негаразди і небажання богів, все ж зміг повернутися назад додому, на рідний острів.

Сьогодні ж туристи можуть подивитися тут на цікаві місцеві пам'ятки, і насолодитися чудовою природою.

Так, на вершині пагорба Аетос можна подивитися на руїни старовинної фортеці, яку місцеві називають палацом Одіссея, а красиві пейзажі і відмінні пляжі зможуть зробити ваш відпочинок дійсно яскравим і незабутнім.

Левкада

Лефкада - єдиний з Іонічних островів, куди можна проїхати по зручній дорозі.

Свою популярність цей острів отримав завдяки Аристотелю, що жив і творив тут. Неподалік від узбережжя можна побачити ще один знаменитий острів - Скорпіос, що належить багатому грецькому магнату.

У 70-х роках минулого століття тут побували практично усі найвідоміші особистості тієї епохи.

Паксі і Антипаксі

Розташовані на Півдні від Корфу острова Антипаксі і Паксі не відрізняються великими розмірами, але закохують в себе туристів з першого погляду.

Це справжні оазиси зелені, які стануть ідеальним вибором для любителів розміреного, спокійного відпочинку.

Завдяки бухтам, що надійно захищають від вітру, красивим печерам і зручним береговим лініях тут можна побачити дивовижної краси краєвиди, схожі на картини.

Кіфіра

З усієї групи Іонічних островів Кіфіра - один з найбільш ізольованих, так як розташований неподалік від Пелопоннесу, на південному сході.

Острів Кіфіра вважається будинком знаменитої давньогрецької богині Афродіти, а місто Хору, в якому можна подивитися на дивовижний венеціанський замок, і безліч затишних пляжів на острові мимоволі викликають захоплення.

Ну і як можна не згадати головну пам'ятку Іонічних островів - їх жителів. Це дивовижно веселі люди, як ніби народжуються з піснею і танцями в крові.

На Іонічних островах панують веселощі і радість, а так як місцеві дуже люблять поєднувати свята з веселими застіллями, то і страв і напоїв тут придумано безліч.

Саме на Іонічних островах виробляються кращі сорти вин, наприклад, Кефаллонітікі Робола, а місцева кухня здатна запропонувати гостям таке розмаїття смачних страв, що спогади про них не забудуться ніколи.

Іонічні острови - це місце, яке має власну магію, і зачаровує з першого погляду. Дозвольте і ви себе зачарувати, і побувайте в цьому дивовижної краси місці.

17.04.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали