Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Місто Закінтос, або, як його називають самі місцеві жителі - Хора, це одночасно головний порт і столиця острова Закінф. Розташоване на густо вкритому зеленню пагорбі Бохан, Закінтос надзвичайно мальовниче, і повне цікавих пам'яток і просто красивих місць.

У місті є безліч готелів на будь-які можливості і смак, відмінні пляжі, музеї, архітектурні пам'ятки та місця для розваг. Туристи, які приїхали сюди відпочивати, точно не будуть розчаровані.

На жаль, в 1953 році в Греції стався серйозний землетрус, від якого постраждало і саме місто. Було зруйновано багато будинків, церков та історичних пам'яток, але місцеві жителі доклали всіх зусиль, щоб зберегти атмосферу і дух старовинного грецького міста.

Пам'ятки Закінтоса

У Закінтосі є багато цікавих пам'яток, що збереглися з різних історичних епох.

Площа Солома

Солома - центральна площа Закінтос, з якої ми радимо починати знайомитися з цим дивовижним містом.

Її назвали на честь Діоніса Соломоноса, народного грецького поета, який подарував народу Гімн Свободі. Цій творчій людині навіть встановили пам'ятник у центрі площі Солома.

Візантійський музей

На тій же площі розташований і візантійський музей, відкритий ще в 1960 році. Тут туристи можуть подивитися на безліч експонатів, привезених їх монастирів і храмів візантійських часів.

У музеї можна побачити унікальну колекцію стародавніх іконостасів та ікон, старовинні скульптури візантійського, ранньохристиянського і античного періодів, а також подивитися на макет Закінтоса, яким він був до землетрусу.

Церква Святого Миколая

Життя венеціанців завжди була нерозривно пов'язане з морем, тому вони дуже шанували Святого Миколая, який вважається покровителем моряків.

Церква знаходиться поруч з набережної, і була побудована ще в 1561 році. Примітно, що спочатку церква розташовувалася на острові, який пізніше приєднали до міста, зробивши насип.

Церква побудована в архітектурному стилі ренесанс, а її дзвіниця - в більш пізньому візантійському. На площі це найстаріша будівля венеціанської епохи, що дивом уціліла після землетрусу.

Церква Святого Діонісія

Святий Діонісій вважається покровителем острова Закінф, так що зовсім не дивно, що в честь нього був побудований найбільший храм.

Усередині храму зберігаються мощі самого святого, і кожен рік, 24 серпня, величезна кількість віруючих збирається тут, щоб вшанувати пам'ять святого триденними святами. Внутрішнє оздоблення храму дуже пишне, його розписували кращі сучасні художники.

Площа Святого Марка

На площу Святого марка можна потрапити з площі Соломонос по вузькій, звивистій вуличці. Вона не настільки помпезна і величезна, має трикутну форму і дуже мальовнича.

На самій площі можна побувати в музеї-мавзолеї, присвяченому двом великим поетам Греції - Кальвосу і Моломосу. У центрі площі стоїть побудований 1518 року католицький собор Святого Марка.

Оглядовий майданчик Бохан

Пагорб Бохан гордо височить над Закінф. У стародавні часи на цьому пагорбі знаходилася столиця острова - місто Псофіда, а в венеціанський період тут була зведена фортеця Кастро.

Сьогодні ця фортеця наполовину зруйнована, але частково збереглися донжони, арсенали і зміцнення. А на самій вершині пагорба завжди майорить прапор Греції.

З оглядового майданчика на пагорбі відкриваються просто чудові види на морські простори і все місто. Під час підйому на пагорб можна попутно побувати в ще кількох цікавих місцях - церкви Богородиці Златоісточниці, морському музеї Семи островів і каплиці Святого Георгія.

Набережна і пляжний відпочинок в місті

Як правило, в Закінтос приїжджають не заради відпочинку на пляжах. Всі кращі пляжі острова розташовані в основному уздовж узбережжя Закінфа, але і в столиці є пара досить непоганих.

Всі вони розташовані в тій самій бухті, в якій знаходиться і головний острівний порт. У самому порту можна при бажанні взяти напрокат човен, і відправиться в передмістя, де є багато маленьких затишних бухт.

Набережна Закінтоса - найбільш жваве і популярне місце у всій столиці, і тут дуже люблять відпочивати не тільки туристи, але і самі місцеві жителі. Крім цікавих пам'яток, про які ми говорили вище, на набережній розташовано безліч затишних барів, кафе, таверн і магазинчиків.

Особливо смачно тут готують свіжі морепродукти, обов'язково варто побувати в таверні Спартакус, яка вважається тут в цьому плані кращою.

Ось що в Закінтосі просто відмінне, так це шопінг. Головна торгова вулиця міста тягнеться від вулиці Олександра Рома аж до площі Святого Марка, і чого там тільки немає: кераміка, сувеніри, золото, солодощі та багато іншого. Всі любителі шопінгу точно залишаться задоволені.

24.08.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали