Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Місто Аргостоліон є найбільшим містом і столицею острова Кефалонія, який знаходиться в Іонічному морі. Місто є головним портом Кефалонії та розташоване у мальовничій бухті. Населення міста становить понад 10 тис. осіб.

КЛІМАТ

Клімат Аргостоліона типовий для середземноморської кліматичної зони: спекотне та сухе сонячне літо, м'яка та дощова зима. Найспекотніші місяці в Аргостоліоні - липень та серпень. Температура може легко підніматися до +35°С.

ІСТОРІЯ МІСТА

Аргостоліон став столицею острова у 1757 році після того, як населення старої столиці Агіос Георгіос (відомої також як Кастро) перемістилося з гористої місцевості у добре захищену природну бухту. Це дало можливість налагодити мешканцям міста міцні торгівельні зв'язки, що призвело місто до процвітання та економічного зростання. Аргостоліон став одним з найважливіших стратегічних портів Греції. Це затишне містечко з безліччю чудових будівель венеціанської епохи дуже сильно постраждало під час сильного землетрусу у 1953 році.

Визначні пам'ятки МІСТА

  • На жаль місто Аргостоліон практично не має історичних кварталів, так як зазнав сильного землетрусу у 1953 році, але в той же час місто зберегло приємну атмосферу з дуже яскравим національним відтінком. Для того щоб це відчути радимо Вам побувати на площі Platia Valianou та набережній міста.
  • Цікавим для туристів буде також музей історії та фольклору Korgialenio, який розташований на Ilia Zervou, позаду Муніципального театру.
  • Дуже непогану краєзнавчу та етнографічну колекцію мають збори фонду Focas-Cosmetatos на Valianou.
  • На вулиці Vergoti знаходиться Археологічний музей, це один з найкращих музеїв на Іонічних островах, де зібрано безліч глиняного посуду, коштовностей, скульптур і похоронний реліквій, починаючи з кам'яного віку і закінчуючи класичним.
  • У північній частині міста Ви зможете побачити також маленьку ротонду, яка відзначала місце розташування стародавніх колодязів, які було зруйновані землетрусом у 1953 році.
  • Радимо Вам також побувати у візитній картці міста, на кам'яному мосту Драпана, який був побудований британцями у 1813 році та в 2005 році був закритий для транспорту і перетворений на пішохідну зону.
  • Також на площі Кабанос знаходиться башта з годинником, з верхнього майданчика якої можна насолодитися прекрасними панорамними видами міста та його околиць.
  • Місцевою визначною пам'яткою Аргостоліон також вважаються останки венеціанського замку.
  • Якщо Вас цікавить шопінг запрошуємо Вас відвідати пішохідну вулицю Літхострото – це головна торгова вулиця міста на якій знаходиться безліч відмінних магазинчиків.
  • Крім того в околицях Аргостоліон знаходяться печера Меліссані, в якій є підземні печери, а також печера Дрогараті, тут Ви побачите рідкісної краси сталагміти і сталактити.

ПЛЯЖІ та ТУРИСТИЧНА ІНФРАСТРУКТУРА

Сьогодні сучасний і космополітичний Аргостоліон славиться своїми прекрасними піщаними чистими пляжами, прозорим морем і комфортабельними готелями.

Також добре відпочити можна на околицях міста, на пляжах: Ласі, Макрос-Ялос, Платіс-Ялос або Авітос.

ХАРЧУВАННЯ ТА РОЗВАГИ

У місті розташовано безліч прекрасних таверн, барів, ресторанчиків, де Ви зможете смачно поїсти, а також у місті чимало барів британського типу і льохів місцевих виноробів.

Це сучасне місто також живе бурхливим нічним життям, у місті є чимала кількість нічних клубів.

ТРАНСПОРТ

Місто має аеродром, а також має постійне морське сполучення з материком і прилеглими островами Закінф та Ітакою. Аргостоліон також має регулярне паромне сполучення з другим за величиною кефалонійскім містом Ліксуріоном. Як підтвердження морських традицій, у місті розташовується вище морехідне училище.

Якщо Ви хочете відмінно провести свій відпочинок у Греції, приїжджайте в Аргостоліон, у місті є безліч історико-культурних пам'яток, а також чисті піщані пляжі, тепле прозоре море та відмінні нічні клуби!

27.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали