Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

печера Дрогараті

Греція Острів Кефалонія, Самі

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Печера Дрогараті була виявлена ​​археологами близько 300 років тому завдяки сильному землетрусу, який зруйнував частину печери, відкривши в неї доступ. До 1963 року туристів сюди не пускали, а дослідженням печери, розташованої на глибині майже 90 метрів, займалися спелеологи. Але сьогодні доступ в це диво природи відкритий для всіх бажаючих.

Вік самої печери визначити досить складно, але вчені оцінюють його фантастичною цифрою не менше 100 мільйонів років. Температура всередині печери завжди тримається на одному рівні, і становить 18 градусів тепла.

Сама печера вважається однією з найкрасивіших у всій Греції, а свою назву у місцевих отримала від імені дракона, який, згідно з легендою, коли жив в цій печері. Навколишні мешканці так її і називають - Печера дракона.

Сама печера дуже велика - при розмірах 45 на 65 метрів, вона має висоту близько 20 метрів, а дані ехолокації показали, що з неї ведуть ходи в інші печери, але вони, на жаль, завалені.

Як і у будь-якої іншої старої печери, головна прикраса Дрогараті - сталагміти і сталактити, які красиво підсвічуються.

На жаль, постійні землетруси на острові багатьом з них завдали сильної шкоди, але вік багатьох збережених становить десятки, і навіть сотні тисяч років.

Зал досконалості

Саме так часто називають печеру Дрогараті. Настільки звучну назву вона отримала завдяки унікальним акустичним властивостям і своєю формою.

Так, в центрі головного залу є своєрідний природний поміст, а розташований внизу майданчик досить рівний і просторий, щоб вмістити до 800 чоловік.

 

Все це робить печеру просто відмінним місцем для різних музичних заходів та живих виступів, які тут і проводять.

Зокрема, в печері свого часу виступали такі знаменитості, як Лучіано Паваротті і Марія Каллас, а також знамениті грецькі співаки - Ірене Караянні і Марія Фарантурі.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали