Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Названий на честь знаменитого героя Геракла, сучасний Іракліон - це столиця острова Крит, місто з багатою культурною та історичною спадщиною, а також сучасний курорт з чудово розвиненою інфраструктурою. Обовязково відвідайте під час ваших турів в Грецію

Іракліон - перлина острова Крит

Іракліон - не тільки столиця острова Крит, а й найбільше місто з населенням більше 120 тисяч чоловік.

Цей острів - справжня перлина Греції з чудово розвиненою інфраструктурою, туристичний і торговий центр Криту, який здатний запропонувати туристам будь-які види відпочинку і розваг.

Свого часу турки, що завоювали місто, перейменували його в Хандакас, проте пізніше, вже в 19 столітті йому повернули історичне ім'я Гераклея, яке ще трохи пізніше змінили на Іракліон.

Клімат в місті середземноморський, влітку жарко і досить сухо, тому, вже починаючи з травня і аж до вересня можна насолоджуватися відмінними місцевими пляжами і прекрасними пейзажами.

Пам'ятки Іракліона - мальовнича краса

Як історичний центр з багатовіковою історією, Іракліон здатний порадувати любителів старовини численними історичними спорудами і цікавими місцями, перерахування яких займе просто величезну кількість часу. Але в першу чергу під час туру в Іракліон на Кіпр варто відвідати кілька найбільш цікавих.

Кносський палац на острові крит

Кносський палац, або Кноссос - одна з найбільш видатних для туристів пам'яток Іракліона та Криту вцілому. Древні грецькі міфи про царя Міноса, лабіринти Мінотавра та чарівну Аріадну - це все тут. Палац спроектований дуже оригінально, і чимось схожий на лабіринт з великою кількістю красивих і яскравих фресок.

Кноссос викликає справжнє захоплення своєю красою і надзвичайно творчою архітектурою. Що цікаво, саме на території цього місця свого часу був виявлений малюнок бджоли, який пізніше став талісманом всього острова Крит.

Фонтан Морозіні 

Відкритий Франческо Морозіні ще в 1628 році, фонтан Морозіні, або як його ще називають – Леви, знаходиться на площі Венізель.

Сам фонтан створений у формі чаші з четвіркою левів, які утримують її на своїх спинах. На землі розташовані вісім додаткових чаш, в які перетікає вода з основної, що виглядає дуже красиво.

Кафедральний собор Тита

Кафедральний собор Тита в Іракліоні - це дивовижної краси православний храм, який отримав назву на честь святого, який проповідував на острові ще в 1 столітті, і мощі якого й донині зберігаються тут.

У собору досить оригінальна історія. Протягом свого існування тут змінилося кілька релігій - він був і мечеттю, і католицьким собором, але все одно повернувся до початку - своїх православних коренів.

Фортеця Кулес в іракліоні

Фортеця Кулес - ще одна надзвичайно красива пам'ятка міста, що збереглася ще з часів правління венеціанців. Вона була побудована для захисту прибережної зони міста.

Свого часу фортеця була зруйнована сильним землетрусом, але на початку 15 століття була відбудована заново, і в такому вигляді і дійшла до наших днів.

Пляжі, шопінг, розваги і кухня міста Іракліон

Кожен турист хоче після туру в Грецію привезти додому оригінальні подарунки і сувеніри, і Іракліон для цього підходить якнайкраще.

На його території туристів чекає численна кількість торгових точок і ринків, найбільш примітними з яких є центральний ринок, лавки з сувенірами і базар Лайки.

 

Що стосується пляжного відпочинку в Іракліоні, то його можна сміливо назвати одним з найбільш різнобічних у всій країні, адже тут можна з легкістю знайти як місця для усамітнення і розслаблення, так і пляжі з численними пляжними і водними розвагами.

Пляжі Агіофаро і Малія, Сталіс і Аммудара, молодіжний пляж Картерос і багато інших щорічно привертають в Іракліон безліч туристів, охочих дійсно добре і весело відпочити.

Що стосується кухні Іракліона, то він, як і інші міста острова, в першу чергу славиться різноманітністю смачних страв зі свіжої риби, морепродуктів, пахучих спецій, знаменитого критського сиру, присмачених ароматним виноградним вином.

Місто Іракліон - вибір тих, хто хоче зробити свій відпочинок в Греції не просто цікавим, але по-справжньому незабутнім і яскравим. Тур в Грецію з Анга Тревел - обіцяємо вам море гарних вражень!

Тури в Грецію,
Тури на Крит,
Тури на Халхідіки,
Тури на Пелопонес,
Тури на Закінтос,
Тури на Родос,
Тури в Лутракі,
Тури в Афіни.

18.03.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали