Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури в Грецію Лутраки (Пелопонес)

Курорт Лутракі підійде як сімейним відпочиваючим, так і любителям розваг, а також тим людям які хочуть поєднати свій відпочинок з одужанням. Багата зелень, блакитне море, велика кількість ресторанів, таверн, кафе, прекрасна туристична інфраструктура і можливість підлікуватись приваблюють сюди сотні тисяч туристів. Влітку, в розпал сезону, населення Лутракі збільшується в десятки разів. Термальні джерела і близькість основних визначних пам'яток Греції роблять курорт також ідеальним місцем для зимового відпочинку.

Пелоппонес фото

Визначні пам'ятки Лутракі

У місті Лутракі зосереджено безліч визначних пам'яток, безліч храмів і церков, особливу цікавість представляють церква Св. Георгія, храм Св. Іоанна, храм Богоматері, монастир Св. Марини та Воскресіння Христа, а в районі термальних джерел можна побачити храм Св. Андрія, побудований у 1345 р. Візантійським імператором Іоанном Катакузіносом.

 

ПАМ'ЯТКИ ЛУТРАКІ  ПАМ'ЯТКИ ЛУТРАКІ

Недалеко від міста знаходяться основні історичні та археологічні пам'ятки древньої Греції: Коринф, Епідавр, Нафпліон, Мікени, мис Суніон, Олімпія та інші цікаві місця.

У 14 км, на захід від міста розкинулося мальовниче озеро Вульягмені - це глибока закрита морська затока, яка сполучається з Коринфскою затокою за допомогою вузької протоки, шириною 6-8м. Через його невеликих розмірів тут можна спостерігати припливи та відливи морської води,а у декількох кілометрах на захід від озера, на Малангаві, зберігся старий кам'яний маяк, який працює і по наш час. Також тут можна побачити руїни двох древніх храмів Акрзас і Ліменіас.

озеро Вульягмені

Термальні та мінеральні джерела

Galaxy  

З давніх часів місто славиться своїми термальними та мінеральними джерелами, в яких міститься велика кількість магнію та натрію, а також ця вода дуже приємна на смак.Питна терапія та фізико-терапевтичні процедури в Лутракі рекомендуються при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінковій недостатності та нирково-кам'яної хвороби, при серцево-судинних захворюваннях, для лікування гінекологічних та шкірних захворювань, хвороб суглобів, а також розладах нервової системи.

Вода на курорті Лутракі за своїм лікувальним ефектом нічим не поступається відомим водам Vichy, Evian і Perrier.