Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Керкіра, або як ще називають цей острів, Корфу, є другим за площею грецьким островом, і розташований в водах Іонічного моря. Місцеві землі надзвичайно родючі, завдяки чому острів просто всіяний оливковими гаями і апельсиновими садами, а знамените місцеве вино не залишить байдужим жодного цінителя цього благородного напою. Керкіра - справжній рай. Маленький, але такий затишний і привітний.

Корфу - перлина двох морів

Корфу з перших же хвилин підкорює туристів своїм виглядом. Ще перебуваючи на борту літака, і глянувши вниз, можна побачити, що острів має дивовижний смарагдовий відтінок, що вкупі з оточуючими острів ніжно-бірюзовими водами робить видовище просто приголомшливим.

Що цікаво, острів омивається двома морями, тому в залежності від місцевості, колір і температура води можуть відрізнятися.

Відпочинок на Корфу

Так, невеликі пляжі на півночі острова відмінно підійдуть туристам, що приїхали з дітьми. У західній частині Корфу вода більш прохолодна, але сама берегова лінія красива і зручна, завдяки чому це місце люблять дайвери.

Пляжі в південній частині острова дуже великі, і просто відмінно підходять для неспішних прогулянок. На Корфу кожен турист може легко знайти місце відпочинку за смаком.

Відпочинок на Корфу надзвичайно різноманітний. Любителі активних розваг можуть політати на дельтаплані, покататися на водних лижах, зайнятися дайвінгом. На острові кілька вершин, з кожної з яких відкриваються просто приголомшливі панорамні види.

Також не будуть обділені і шанувальники розміреного відпочинку - на острові їх чекають зручні поля для крикету і гольфу. Ну а молодь зможе вдосталь потусити на численних місцевих дискотеках і клубах.

Гастрономічні витребеньки

Кухня Корфу відрізняється різноманітністю страв. Венеціанська, середземноморська, грецька - спробувати є що. Головна відмінність місцевих страв - велика кількість приправ і перців, а також використання смачнющого місцевого вина.

Корфу оточений морем, тому морепродукти займають особливе місце в місцевій кухні. Тунець і риба-меч, срібляста форель і риба барабулька - це тільки дещиця тих смаколиків, які можна спробувати в місцевих псаротавернах, що спеціалізуються виключно на морських стравах.

Пам'ятки Корфу

Місцевість Палеокастриці - своєрідна колиска Керкіри. Берег тут надзвичайно гарний, і прикрашений численними мальовничими бухтами, від яких в гори піднімаються місцеві села.

Сьогодні ця місцевість є справжнім раєм для туристів, і наповнена затишними тавернами і відмінними готелями.

У острова багата військова історія, тому забудова велася з урахуванням військових цілей. Особливо добре збереглися нова і стара фортеці. В цілому острів Корфу досить багатий пам'ятками, тому погуляти тут є де.

Старе місто

Старе місто острова розташований всередині фортифікацій, і є справжнім лабіринтом з звивистих, вузьких вуличок. Виглядає надзвичайно колоритно, і прогулянка по брукованих, наповнених світлом вуличках залишить у вас незабутні враження.

Палео Фуріо

Стара фортеця, або Палео Фуріо залишилася як пам'ять про часи, коли на острові правили візантійці. Це дійсно стародавня споруда, східні частини якої досить сильно зруйновані невблаганними морськими водами.

 

На сьогоднішній день фортецю непогано відреставрували зсередини, і тут проводять просто приголомшливі концерти, супроводжувані звуковими і світловими ефектами.

Нео Фуріо

Нова фортеця, або Нео Фуріо - оборонний комплекс, де ще зовсім недавно містився місцевий військовий гарнізон. Сьогодні ж немає ніяких обмежень на відвідування, і туристи можуть безперешкодно відвідувати пам'ятку.

Храм Кардакі

Ця невелика кам'яна споруда збудована ще дві з половиною тисячі років тому, а виявлена була тільки в 30-х роках 19 століття.

Усередині території храму, серед колон зберігся древній вівтар. Згідно з даними розкопок, тут поклонялися богу Посейдону.

Храм Богородиці

Панайя Спіліотісса - це Храм Богородиці, розташований в печерах. Цей місцевий кафедральний собор побудований в кінці 17 століття.

Велична будівля являє собою відмінний зразок того, як візантійська культура вплинула на місцеві споруди.

Історія Корфу

Традиційна назва острова - Керкіра, в честь однієї з героїнь грецької міфології. А ось назва Корфу більш пізня, і була принесена в російську мову європейцями.

Культурна спадщина Керкід надзвичайно багата, тому в 2007 році острів отримав статус об'єкта спадщини ЮНЕСКО.

 

Саме місто дуже старе, і засноване навіть раніше Сіракуз. В давнину воно мало велике значення в плані торгівлі, що і робило його дуже привабливим для різних завойовників в усі епохи.

Так, свого часу Корфу пробував захопити Олександр Македонський, а пізніше - воїни Османської імперії. Більш вдалими були венеціанці, і протягом чотирьох століть Корфу входив до складу Венеції.

24.01.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали